reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ciężaróweczki po in vitro

A ja już w drodze powrotnej :( szkoda no ale teraz zakupy dla maluszka bd robić :) za 2 tyg do Ikei jadę :) mam nadzieje ze kupie to co chce :) chyba ze Pisanka mnie z komoda wyprzedzi :p
 
reklama
Tequila kupowalas cos w smyku?
Ja chyba pojde na zywo zobaczyc ubranka, a potem przez sklep internetowy kupie ze znizka

Napisane na LG-D620 w aplikacji Forum BabyBoom
Tak, kupowałam mnóstwo rzeczy w smyku dla córki i dzieciaków w rodzinie i jestem bardzo zadowolona,rzeczy są dobre gatunkowo i stosunkowo w dobrych cenach, ostatnio też oglądałam ciuszki i kocyki i są cudne, także kupuj w ciemno :p
 
A ja jadę dziś na spotkanie w sprawie projektu łazienki :)cieszę się bo mając projekt w końcu zacznie się coś dziać w mieszkaniu:p
Ja nie wiem jak to ogarnę, remont, sprzątanie, meblowanie i kupno wyprawki, potem urządzanie kącika Alana. I to wszysko przed porodem o_Oo_O:p zostały 3 miesiace, w grudniu musi być wszysko gotowe. Hehe sama nie wierzę że to się uda :o
 
Martini, a pajace i body z nowej kolekcji moze kupowalas?

Napisane na LG-D620 w aplikacji Forum BabyBoom
Niee z nowej kupowałam czapki,dres,bluzę i kombinezony. PoZostałe rzeczy kupowałam ze starej kolekcji. Ale ubrania zaś że tam kupuję dzieciom z rodziny i są to bardzo dobre jakościowo rzeczy. Moim zdaniem taki sklep jak pepco jest daleko w tyle..
 
Martini, a Ty ten cienszy kombinezon zimowy kupowalas na 68cm tak?
Jak rodze w swieta to chyba tez taki rozmiar mam kupic?
Dziecko bede miala pewnie duze bo kazdy lekarz mi to mowi, wiec troche boje sie kupowac 62cm. No bo pod to jeszcze dziecku ubranka sie zaklada i zeby ten mniejszy nie byl ciasny. Jak myslisz? Bo bardzo mi sie podoba ten kombinezonik.
On bardzo cienki jest? Bedzie sie nadawal na cieplejsza zime?

Napisane na LG-D620 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry