reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ciężaróweczki po in vitro

reklama
Ja wzielam rozmair 68 , bo u nas raczej najmniejszy chlopak tez nie bedzie , oboje sie urodzilismy dludzy wiec ja obstawialam zeby byl ten rozmiar. Powiem Ci ze jest dosc cieply ale na grubsze mrozy mam ten drugi. Chyba ze bys miala grubszy kocyk to mysle ze tez by nie bylo zle :) Ja grubszy kocyk tez mam, bedzie sie dopasowywac do aury :p
Martini, a ten na 68 faktycznie jest taki ogromny, ze jak dziecko sie urodzi mniejsze to bedzie plywac?
Czy mniej wiecej wyglada jak zwykly pajacyk na 68?
Sory za zawracanie gitary, ale napalilam sie na ten kombinezonik.

Napisane na LG-D620 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja mam nadzieje ze urodze w listopadzie, albo przynajmniej koniec pazdziernika... ale prawda jest taka ze do marca dobrze by bylo zeby taki kombinezon starczyl ;)
 
Martini, a ten na 68 faktycznie jest taki ogromny, ze jak dziecko sie urodzi mniejsze to bedzie plywac?
Czy mniej wiecej wyglada jak zwykly pajacyk na 68?
Sory za zawracanie gitary, ale napalilam sie na ten kombinezonik.

Napisane na LG-D620 w aplikacji Forum BabyBoom
Powiem Ci,ze smyk ma ciut wieksza rozmairowke tzn jak komus kupilam cos z pepco i smyka na ten sam rozm to z pepco bylo zalozmy od razu dobre a ze smyka za jakies 3 tyg...
 
Powiem Ci,ze smyk ma ciut wieksza rozmairowke tzn jak komus kupilam cos z pepco i smyka na ten sam rozm to z pepco bylo zalozmy od razu dobre a ze smyka za jakies 3 tyg...
Ja to w pepco nic nigdy nie kupowalam.
No ale tak na Twoje oko jak dziecko sie urodzi mniejsze to bedzie plywac w tym 68, czy bedzie w miare ok?
Nie chce mi sie jechac do sklepu i ogladac, bo u nas mamy smyk i wiekszosci rzeczy nie ma.

Napisane na LG-D620 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja to w pepco nic nigdy nie kupowalam.
No ale tak na Twoje oko jak dziecko sie urodzi mniejsze to bedzie plywac w tym 68, czy bedzie w miare ok?
Nie chce mi sie jechac do sklepu i ogladac, bo u nas mamy smyk i wiekszosci rzeczy nie ma.

Napisane na LG-D620 w aplikacji Forum BabyBoom
Bedzie napewno za duzy na poczatek :D ale bez przesady, po za tym nikt nie kupuje kombinezonow na styk... ja np jak sie urodzilam mialam 57 cm dl i 3700 , M tez nie byl mniejszy wiec przy 62 to nie wytrwalibysmy do konca. Powiem jeszcze ze teraz jak dotknelam to na takie temp do 0 jest ok , ale moim zdaniem jak na - 10 np. to za cienki :p chyba ze naubierasz pod spod na cebulke :p
 
jA PRZY TAKIEJ CENIE BYM BRALA I SIE NIE ZASTANAWIALA.... Moj byl drozszy i nie rozmyslalam nad nim :p tylko ze na wieksze mrozy wzielam grubszy... moze zima bedzie slaba, ale czasem zdarzaja sie wieksze mrozy przez kilka tygodni...
 
jA PRZY TAKIEJ CENIE BYM BRALA I SIE NIE ZASTANAWIALA.... Moj byl drozszy i nie rozmyslalam nad nim[emoji14]tylko ze na wieksze mrozy wzielam grubszy... moze zima bedzie slaba, ale czasem zdarzaja sie wieksze mrozy przez kilka tygodni...
E...to wezme w koncu ten wiekszy.
Najwyzej maly bedzie mial wiecej miejsca do kopania, a nie bedzie scisniety w tym pajacu.
Dzieki[emoji4]

Na wieksze mrozy kupie grubszy.

Napisane na LG-D620 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
E...to wezme w koncu ten wiekszy.
Najwyzej maly bedzie mial wiecej miejsca do kopania, a nie bedzie scisniety w tym pajacu.
Dzieki[emoji4]

Na wieksze mrozy kupie grubszy.

Napisane na LG-D620 w aplikacji Forum BabyBoom
Dobrze się zastanów bo 68cm to już bardzo dużo, moja córka urodziła się i miała 56cm a ubranka na 56cm były za duże, dopiero za jakieś 3 tyg były ok,więc ja również myślę że 62cm to aż nadto i mały będzie się topil w nim na poczatku, a za duże rzeczy nie wyglądają ładnie i nie są praktyczne bo dziecku krepuja ruchy, wyobraź sobie że tobie nogawki zwisaja 20cm a chcesz sobie pofikac nóżkami u góry,taki Dzidziuś nawet rączkami się nie pobawi na spacerze bo bedą gdzieś w połowie rękawów.mysle że 62cm starczy na całą zimę, ale zrobisz jak uważasz
 
Do góry