ewelin86
Fanka BB :)
wlasnie tez u wujka google sprawdzałam, że za dużo piłamNapewno duzo pilas i dlatego[emoji6]
Ja mam od zawsze ciezar wlasciwy moczu niski bo na noc zawsze sie opije wody[emoji6]
Napisane na LG-D620 w aplikacji Forum BabyBoom
Obejrzyj wideo poniżej, aby zobaczyć, jak zainstalować naszą stronę internetową jako aplikację internetową na ekranie domowym.
Notka: Funkcja ta może nie być dostępna w niektórych przeglądarkach.
Przypominam, że dalej nasza forumowa mama potrzebuje Twojej pomocy 💖 Jeśli możesz wpłacić nawet drobną kwotę, to prosimy zrób to Kliknij
wlasnie tez u wujka google sprawdzałam, że za dużo piłamNapewno duzo pilas i dlatego[emoji6]
Ja mam od zawsze ciezar wlasciwy moczu niski bo na noc zawsze sie opije wody[emoji6]
Napisane na LG-D620 w aplikacji Forum BabyBoom
hehe mi też do przudu idzieDziewczyny Wam tez w takim szybkim tempie rosna brzuszki?
Ja mam wrazenie ze brzuch mi codziennie przez noc rosnie. Jest juz ogromny, ale fajny bo nie rosne na okolo, tylko brzuch mi sie coraz bardziej wysuwa do przodu. Tak jakby nie rosl bokami tylko przodem.
Napisane na LG-D620 w aplikacji Forum BabyBoom
A ok
A okwłaśnie się zastanawiałam , czemu wózka szukasz dla bliźniaków
wybacz
![]()