• Przypominam, że dalej nasza forumowa mama potrzebuje Twojej pomocy 💖 Jeśli możesz wpłacić nawet drobną kwotę, to prosimy zrób to Kliknij

reklama

ciężaróweczki po in vitro

Hej
Wczoraj mialam badania prenetalne i wszystko jest w porzadku czekam jeszcze na wynik z krwi. I jednak placilam za badania 350 zl.
Moje malenstwo ma prawie 5 cm i prawdopodobnie bedzie chlopiec. A tak sie wiercilo ze bylam w szoku i machal do mnie piekny widok
Zobacz załącznik 774279
Husann, uroczy bobasek[emoji4]
Zdjecie cudne[emoji4]

Napisane na LG-D620 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Mamy to! Teraz tylko pozytywne myślenie dla naszych bąbelków !!!!!!
Czas leci!!!
Madzionga witamy na świecie dzieciaczki :* Są silne! Dadzą radę !
Agatek kciuki za każdy dzień maluszka na świecie :* duży silny chłopak poradzi sobie z pomocą mamusi !

WRZESIEŃ
23: kasia_basia - wizyta u gin prowadzącego ciążę
24: natula - odbiór i omówienie wyników papa
24: MartiniM - wizyta kwalifikująca do porodu
26: ewelin86- wizyta u gin prowadzącego ciążę
27: MartiniM - wizyta u gin prowadzącego ciążę
27: TeQuila - wizyta u gin prowadzącego ciążę
27: martka83 - wizyta u gin prowadzącego ciążę
27: kinia - wizyta kontrolna

PAŹDZIERNIK
3: Flandi - badania prenatalne ll trymestru
3: Rybka - badania prenatalne
4 : Fiolek81 - wizyta kontrolna u gin prowadzącego ciążę
4: natula - wizyta u gin prowadzącego ciąże
5: mavi - badanie prenatalne II trymestru
5: katharina203 - wizyta u gin prowadzącego ciąże
6: Kajka*89 - wizyta u gin prowadzącego ciążę
10: Pisanka - wizyta u gin prowadzącego ciążę
10: lile - badania prenatalne I trymestu
12: Kajka*89- badania prenatalne II trymestru
12:mavi - wizyta u gin prowadzącego ciąże
17: lile - wizyta u gin prowadzącego ciąże
31: Pisanka - wizyta u gin prowadzącego ciążę

LISTOPAD
14: Pisanka - wizyta u gin prowadzącego ciążę
22: fiolek81- usg prenatalne III trymestru

Skontrolujcie kalendarz gdzie ktora dopisać !!!

Kiedy pojawią się nasze bąbelki <3
13.11.2016 - MartiniM : chłopiec
kinia: dziewczynka
28.03.2017 - natula: dziewczynka?
19.12.2016 - martka83 : dziewczynka

24.12.2016 - kasia_basia : dziewczynka
24.12.2016 - Strawbelka : chłopiec
26.12.2016 - ewelin86 : chłopiec

27.12.2016- pisanka89 : dziewczynka & dziewczynka

07.01.2017- TeQuila : chłopiec
03.02.2017 - Fiolek81 : ?
15.02.2017 - Flandi :
dziewczynka & ?
22.02.2017 - mavi : dziewczynka
23.02.2017 - Kajka*89 : chłopiec

28.03.2017- natula : dziewczynka?
11.04.2017 - rybka: ?&?
21.04.2017 - lile: ?&?
 
Ogladal ktos rozki w Smyku na zywo? Ladne sa te z minky? Bo jeden upatrzylam na stronie i sie zastanawiam czy kupic. Wszedzie drogie te rozki jak juz mi sie cos podoba. Ten w smyku tylko 45zl.
1474528609530.jpg


Napisane na LG-D620 w aplikacji Forum BabyBoom
 

Załączniki

  • 1474528609530.jpg
    1474528609530.jpg
    40,2 KB · Wyświetleń: 222
reklama

Nowe wątki

reklama
reklama
Wróć
Do góry