reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ciężaróweczki po in vitro

Długo z tym cewnikiem Cię trzymają. Nie wiem od czego to zależy. Skoro chodzisz (śmigasz nawet) to mogliby Ci już wyjąć. Tylko infekcji się można nabawić od niego. Ja miałam wyciągany od razu po pionizacji. Cc o 17:40, a rano o 8 pionizacja i cewnik won
Ja miałam pęcherz przyrosnięty do blizny i chyba sprawdzali czy krwi w moczu nie ma bo to mogłoby świadczyć że coś z tym pęcherzem jest nie tak, stąd taki długi czas ale mam nadzieję że jutro już będę wolna :-)

Napisane na C6603 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Czesc . Jestem w 17tc po invitro, i poczytuje was od jakiegoś czasu. Wasze rady są bardzo przydatne. Mam pewien problem i ilcze że mi coś podpowiecie. Nabawilam się jakiejś infekcji na początku byly tylko upławy a teraz zaczyna swędzieć. Co można kupić w aptece aby pomogło. wizyte mam we wtorek i muszę jakoś dotrwać a boje się że może być jeszcze gorzej.
cześć cytrynko :) witaj i zostań na dobre :) a co do infekcji, bo ja stosowała krem Pimafucin, ale kurcze nie wiem czy on nie jest tylko na receptę.. jeśli tak, to może chociaż tantum rosa sobie kup i przebywaj póki nie dotrwasz do wizyty?
 
Dziękuję za podpowiedź. Jutro kupię w aptece oby pomogło.

Chciałabym dołączyć do waszego kalendarza . 13.12 mam wizytę u ginekologa kontrolna i 19.12 USG 3d
 
Zaczął się grudzień, będzie się działo!!! Maluchy w drodze - czekamy na Was!

Mamy to! Teraz tylko pozytywne myślenie dla naszych bąbelków !!!!!!

MAMUSIE DAWAJCIE ZNAĆ KOGO DOPISAĆ ;) niech nam rośnie szczęśliwa lista
Witamy nowe mamusie i czekamy na kolejne :)

Ewelin & TeQuila WITAMY DZIECIACZKI!!!! Szybkiego powrotu do sił [emoji173]️
Pisanka
witamy dziewczynki na świecie!!
Martka witamy Idę!!!

GRUDZIEŃ
12: nieagatka - glukoza :p
13: Rustynka - wizyta u gin prowadzącego ciążę
13: cytrynkaxxxx84 - wizyta u gin prowadzącego ciążę
14: Kajka*89 - wizyta u gin prowadzącego ciążę
15: ema51 - konsultacja u genetyka
17: Lile - wizyta u gin prowadzącego ciążę
17: natula - echo serca
19: Flandi - wizyta u gin prowadzącego ciążę
19: Fiolek81 - wizyta u gin prowadzącego ciążę
19: husann - glukoza :p
19: cytrynkaxxxx84 - usg 3D
21: butterfly1331 - usg prenatalne II trymestru
21: husann - wizyta u gin prowadzącego ciążę
23. ema51 - wizyta u gin prowadzącego ciążę
27: nieagatka - wizyta u gin prowadzącego ciążę
27: natula - wizyta u gin prowadzącego ciążę
30: katharina203 - usg prenatalne II trymestru

I JUŻ ROK 2017!!!

STYCZEŃ

02: butterfly1331 - wizyta u gin prowadzącego ciążę
03: nieagatka - usg 5d
04: katharina203 - wizyta u gin prowadzącego ciążę
05: mavi - wizyta u gin prowadzącego ciążę

LUTY

17: Peugeotka36 - wizyta u gin prowadzącego ciążę

Skontrolujcie kalendarz gdzie którą dopisać !!!

Kiedy pojawią się nasze bąbelki <3

24.12.2016 - Kasia_basia: dziewczynka
24.12.2016 - Strawbelka: chłopiec
03.02.2017 - Fiolek81: Grażynka
15.02.2017 - Flandi: Lena & Leon cc
22.02.2017 - Mavi: Zoja
23.02.2017 - Kajka*89: Wojtuś
21.03.2017 - ma_rta: dziewczynka
26.03.2017 - nieagatka: Liliana

28.03.2017 - natula: dziewczynka
05.04.2017 - husann: Jakub
06.04.2016 - rybka14: Wojtuś & Piotruś cc

14.04.2017 - Peugeotka36: dziewczynka
18.04.2017 - Atena33: chłopiec
21.04.2017 - Lile: Łucja & Łukasz
14.05.2017 - Katharina203: dziewczynka (na 95%)
15.05.2017 - Butterfly1331: Staś (na 70%)

22.05.2017 - cytrynkaxxxx84 ?
19.06.2017 - ema51 ?
17.07.2017 - Rustynka: ?
 
Ostatnia edycja:
Dziewczyny widziałyście jak wygląda Ania Lewandowska? Ponoć jest w piątym miesiącu. Można się zdołować co ? Ja dziś oglądałam swoje ciało przy okazji golenia i innych zabiegów kosmetycznych. Masakra.


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom

Pare lat temu byla taka jakas blogerka zdaje sie amerykanska, ktora sie chwalila mega umiesnionym brzuchem cala ciaze i ogolnie super figura, przy okazji mowiac, ze jak ktos tyje w ciazy to jest leniem i nie szanuje swojego ciala. Porod byl masakra, bo miesnie brzucha uwiezily dziecko jak w klatce, ledwo udalo sie je uratowac. Teraz zdaje sie 5 czy 6 lat po fakcie ta sama panna jest podobno jakies 10kg grubsza i sladu po jej super figurze nie ma. Po komentarzach na temat lenistwa tez nie. Wiec nie ma sie co zachwycac moim zdaniem. Najwazniejsze jest dziecko i jego zdrowie. O figure mozna potem zadbac[emoji6]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dziękuję za podpowiedź. Jutro kupię w aptece oby pomogło.

Chciałabym dołączyć do waszego kalendarza . 13.12 mam wizytę u ginekologa kontrolna i 19.12 USG 3d
Punafucin jest niestety na receptę. Tantum rosa nie stosowałam, ale wiem, że niektórym kobietom pomaga. Ja id początku ciąży biorę lacibios femina- zapobiega takim infekcjom i jest bezpieczny w ciąży. Przy infekcjach stosowałam Multigyn Flora Plus - drogi, ale dobry. Tylko sprawdź czy można go stosować w ciąży, bo tego nie wiem.
 
Witam się z kanapy :) Teqiula ja zawszę się zastanawiałam jakie to musi być piękne uczucie kp. Ewelin słyszałam, że po cc występują problemy z laktacją, mam nadzieję, że z dnia na dzień będzie co raz lepiej, a gorsze chwile pójdą w niepamięć :)
Flandi wpisz proszę, 17.12 echo serca. 27.12 wizyta :)
 
reklama
Do góry