reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ciężaróweczki po in vitro

reklama
Jezu jak mnie bola żebra. Moj synek chce mnie wykończyć przed porodem normalnie zaraz pod biustem mam mała syrke.i nijak nie mogę sobie poradzić każda nowa pozycja jest coraz gorsza... Umrę..... Mnie tez się wydaje ze urodze jeszcze w Styczniu.. Normalnie mam takie przeczucie.. Lekarz dopiero w środę a ja sie nie mogę juz doczekac...

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
Mi zebra oszczedza za to obrywam ciagle na dole az sie musze czasem zgiac wpol:szok:
 
Ja dalej z drenami leżę :( a leje się ze mnie masakra. Raz się wystraszylam bo myslalam ze cewnik wypadł bo uczucie jakby człowiek się ze sikal - sorki za opis.
Dziś mały prawie cały dzień był ze mną. Niestety dalej brak pokarmu, laktator tez nie pomógł do tej pory. Jutro rano walka z nim może coś jutro już ruszy

Oby to był chwilowy kryzys. Nie masz mleka w piersiach w ogóle? Mały jest na butelce?
 
Czesc . Jestem w 17tc po invitro, i poczytuje was od jakiegoś czasu. Wasze rady są bardzo przydatne. Mam pewien problem i ilcze że mi coś podpowiecie. Nabawilam się jakiejś infekcji na początku byly tylko upławy a teraz zaczyna swędzieć. Co można kupić w aptece aby pomogło. wizyte mam we wtorek i muszę jakoś dotrwać a boje się że może być jeszcze gorzej.
 
Dziewczynki mój synek dziś pierwszy dzień poza inkubatorem :-D na dodatek cały dzień ze mną :-D jestem taka szczęśliwa :-) i do szaleństwa zakochana <3 dziś cały dzień karmię piersią, mały chyba się najada bo po karmieniu ładnie śpi :-) na noc oddam go jeszcze na oddział noworodków bo boję się że w nocy mogę coś przeoczyć ale jutro znów będziemy razem :-) teraz jeszcze ostatnie karmienie i odrobina czułości i spać :-)
1481402636529.jpg


Napisane na C6603 w aplikacji Forum BabyBoom
 

Załączniki

  • 1481402636529.jpg
    1481402636529.jpg
    31 KB · Wyświetleń: 501
Dziewczyny widziałyście jak wygląda Ania Lewandowska? Ponoć jest w piątym miesiącu. Można się zdołować co ? Ja dziś oglądałam swoje ciało przy okazji golenia i innych zabiegów kosmetycznych. Masakra.


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dziewczynki mój synek dziś pierwszy dzień poza inkubatorem :-D na dodatek cały dzień ze mną :-D jestem taka szczęśliwa :-) i do szaleństwa zakochana <3 dziś cały dzień karmię piersią, mały chyba się najada bo po karmieniu ładnie śpi :-) na noc oddam go jeszcze na oddział noworodków bo boję się że w nocy mogę coś przeoczyć ale jutro znów będziemy razem :-) teraz jeszcze ostatnie karmienie i odrobina czułości i spać :-) Zobacz załącznik 787087

Napisane na C6603 w aplikacji Forum BabyBoom
Cudowny widok. I cudowne uczucie prawda? Mieć znowu dziecko przy piersi. Bałam się przez te lata, że już więcej tego nie doświadczę. Też tak miałaś?

A jak się czujesz fizycznie?
 
Cudowny widok. I cudowne uczucie prawda? Mieć znowu dziecko przy piersi. Bałam się przez te lata, że już więcej tego nie doświadczę. Też tak miałaś?

A jak się czujesz fizycznie?
Cudowne uczucie <3 strasznie się bałam cała ciążę o laktacje i po porodzie też bo malutki karmiony był mm a ja laktatorem odciągnąć mogłam zaledwie kilka kropel ale wszystko idzie w dobrym kierunku :-)
Fizycznie czuje się coraz lepiej gdyż odkryłam działanie magicznych czopkow przeciwbólowych ;-) śmigam po nich jak nowo narodzona ;-) jutro wyjma mi w końcu cewnik mam nadzieję to już żadnych ograniczeń nie będzie bo w końcu założę majtki :p

Napisane na C6603 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Długo z tym cewnikiem Cię trzymają. Nie wiem od czego to zależy. Skoro chodzisz (śmigasz nawet) to mogliby Ci już wyjąć. Tylko infekcji się można nabawić od niego. Ja miałam wyciągany od razu po pionizacji. Cc o 17:40, a rano o 8 pionizacja i cewnik won
 
Do góry