reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ciężaróweczki po in vitro

Maziajka śmiało się udzielaj,jeśteś doswiadczona kobietą,masz juz dziecko,wiec mozesz nam słuzyc radą:-)
Niektorych moga smieszyc nasze problemy,typu pusty zarodek,strach o pierwsze usg i ''cackanie'' sie nad sobą,ale prawda jest taka,ze my o dzidzie staramy sie długo,nie była to prosta droga,czesto długa i wyboista,dlatego teraz tak martwimy sie o kazdy szczegół
 
reklama
Maziajka, Kasia30 dziękuję za pocieszenie:):):)Herbatkę z żurawinki dzisiaj sobie zakupię:):):)trochę ulżyło....:)Jejku teraz byle dotrwać do 3 czerwca na usg:)
 
ja mam bakterie e coli i enterococcus faecalis w pochwie i szyjce, wyniki odebrałam przed samą punkcja i dr powiedział, ze jak nie ma dolegliwości nie ma problemu, ale jak pójdę w sobotę do gina będe upierała się, żeby coś z nimi zrobił, narazie piję herbatę żurawionową.Łykam też lecibios femina, jak najbardziej można w ciązy brać

szarlotka jak będziesz kupowac herbatkę zobacz skład, niektóre mają tylko 5 % żurawiny, jak kupiłam taką co ma 30 %
 
ewelina dzięki:)....będę sprawdzać...nawet nie wiedziałam że aż takie rozbieżności mogą być....ja zaraz jadę po córcię odebrać z jazdy konnej....ale mi się nie chceeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee
 
ja też mam w domu kota, toxoplazmoze robiłam 2 razy i wynik ujemny, ale faktycznie to nie od kota można sie nią zarazic tylko właśnie jak któraś z was pisała nawet od brudnych owoców czy warzyw ......owszem najlepiej unikać czyszczenie kuwety kota w ciąży, ale nawet gdyby to ryzyko zachorowania jest małe bo trzeba by było te odchody kocie dotykac rękoma a później ich nie umyć :baffled:

co do bakterii w moczu to mi gin mówił żeby się tym nie martwic, bo teraz masz a później może ich nie być, wszystko zależy od wielu czynników, wystarczy że pojemnik na mocz był jakoś zanieczyszczony albo w laboratorium zrobili coś nie tak, i bakterie gotowe

czarnykot
witaj
 
Hej!
moje dzieci w końcu śpią więc sobie tak was podczytuję
Szarlotka80 ja przez całą ciąże miałam bakterie w moczu i brałam własnie jakiś lek z żurawiną kurde już nie pamiętam jaki więc to nic groźnego
 
ja nie ciężarówka(jeszcze!)ale zżyłam się z wami i będę podczytywała jak nie macie nic na przeciwko - pozdrawiam mamuśki :)
 
reklama
Dzisiaj pierwszy raz uslyszalam serduszko mojego Maluszka.Mam w domku takie male usg na brzuszek,ktore podslu****e tetno dziecka :tak: Uczucie niesamowite,a dzidzius musial chyba spac,bo bardzo szybko go odnalazlam w brzuszku.Powiem Wam,ze uspokoilam sie troche jak uslyszalam tetno.Wiem ze z maluchem wszystko ok:tak:
Pozdrawiamcieplutko i milego wieczorka:-)
 
Do góry