reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ciężaróweczki po in vitro

reklama
I ja poproszę o dopisanie co prawda na mojego bączka trzeba będzie poczekać aż do lipca ale pocieszę oczka waszymi skarbami :wink:
 
chodzimy jak chirurdzy w maseczkach :happy: wiem wlasnie ze czosnek zmienia smak dlatego najpierw na probe wypilam pol kubka ale mala nie krecila nosem wiec dzisiaj znowu piłam. Ale malutka cos kicha bardzo i w nosku zaczyna sie chyba bardziej zbierac niz zwykle, chociaz nie wiem czy to czasem nie ja wpadam w paranoje.

A czy wasze dzieciaczki po szczepieniu na rotawirusy robily jakos wiecej kupek? wczoraj zero a dzis juz 4 wodniste, brzydko pachnace...

Nie zauważyłam żadnej zmiany po szczepieniu. Ale ostrzegali że może tak być. Kazali kupy do worków wrzucać i zawiązywać. I nie całować w usta przez dwa dni.
Drugą dawkę już miałaś?


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
U nas dobre wiadomości Wojtek juz poza inkubatorem Piotrek od jutra tez :) ♡ teraz tylko muszą nauczyć się jeść ze smoczka i będziemy mogli iść do domu oby jak najszybciej bo pierwszy kryzys miałam dziś rano ryczałam jak bobr tak mi się do domu chciało isc masakra

Super, jesteście na dobrej drodze.
Nie ma co ryczeć, zbieraj siły, w domu będzie niezły sajgon. Ja, powiem Ci szczerze, następnego dnia po wyjściu chciałam wracać. W domu było zimno w porównaniu ze szpitalem i wszystko samemu trzeba było robić, jedzenia nikt nie przynosił .... [emoji6]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry