reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ciężaróweczki po in vitro

reklama
Z apką są jakieś problemy.

Dziewczyny, sprawdźcie czy macie zaproszenia do grupy zamkniętej. Jeśli nie, dajcie mi proszę znać.
Muszę nad tymi zaproszeniami popracować, nie widzę opcji dodawania członków. Jutro na spokojnie do tego siądę. Napiszcie mi tylko, kogo nie ma, spróbuję wszystkich dodać razem.

Rybko, wysłałam Ci priv.
 
Dasz radę [emoji4]
Ale to prawda, tu wszyscy rodzą wcześniej. Ciekawa jestem co na to lekarz by powiedział. Czy to przypadek ?
Życzę Ci husann żebyś podzieliła mój los: 39+4
Tequila mieszkanie przepiękne, podziwiam. Zazdroszczę porządku, nic się nie wala. U mnie po remoncie może z tydzień tak było, a teraz jest zagracone.


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Dziękuję,miło mi :)
Co do porządku...cały bałagan jest pozamykany w szafkach;) ale dzięki temu nic nie wala się na widoku:)
 
Super, jesteście na dobrej drodze.
Nie ma co ryczeć, zbieraj siły, w domu będzie niezły sajgon. Ja, powiem Ci szczerze, następnego dnia po wyjściu chciałam wracać. W domu było zimno w porównaniu ze szpitalem i wszystko samemu trzeba było robić, jedzenia nikt nie przynosił .... [emoji6]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Wiem ze pewnie u nas tez tak będzie i kryzys nie jeden przed nami ale wiesz jak to jest u siebie to zawsze u siebie
 
Z apką są jakieś problemy.

Dziewczyny, sprawdźcie czy macie zaproszenia do grupy zamkniętej. Jeśli nie, dajcie mi proszę znać.
Muszę nad tymi zaproszeniami popracować, nie widzę opcji dodawania członków. Jutro na spokojnie do tego siądę. Napiszcie mi tylko, kogo nie ma, spróbuję wszystkich dodać razem.

Rybko, wysłałam Ci priv.
Odebrałam ale wyskakuje mi błąd i brak dostępu do przeglądania strony
 
Dziewczyny czy dokupowałyście materacyk do gondoli?Moja gondola oczywiście ma materacyk, ale wydaje mi się, że jest cienki.....
 
reklama
Dziewczyny czy dokupowałyście materacyk do gondoli?Moja gondola oczywiście ma materacyk, ale wydaje mi się, że jest cienki.....
Oczywiście że... nie
Moja gondola mimo tego że ma cieniutki materacyk bo cała się składa na płasko jest mięciutka i nigdzie nie uwiera dziecka
A informacja o tym żeby nie dokładać materaca ze względów bezpieczeństwa jest mniej więcej rozmiarów naszywki informujacej w foteliku samochodowym


Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry