reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ciężaróweczki po in vitro

Ja podziwiam matki, które siedzą praktycznie 24h z dzieckiem przy cycu.. Dla mnie to za dużo.. Moje po mm zadowolone a i matka spokojniejsza i choć trochę wyspana ;)


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Ja tez podziwiam. Wiadomo chciałabym tylko pierś dawac, ale niestety nawet laktatorem dużo nie ściągam i oduscilam. Bo gdyby rzeczywiście dużo sciagala to ok a tu klops :( no ale ważne że mm je, bo nie wszystkie dzieci chcą jeść mm

Napisane na SM-A300FU w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Jeju wygląda na to że tylko ja odpuszczam sobie kp.. żal mi ale mleka mało, a dzieciaki więcej się awanturują przy cycu niż jedzą :( i jeszcze walą się po głowach przy tym [emoji6] a laktatorem to ściągnę na jedno karmienie dziennie z butli dla dwojga i tyle :(


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Nie odpuszczaj. Mleko matki to najlepsze co może dostać dziecko. To nic że jest go mało. Dokarmiaj mm ale pierś dawaj zawsze choć troszkę zjedzą twojego pokarmu:)


Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Jest mozliwe! Jak Ci bedzie Alanek jadl z piersi to ci rozkreci. Dziecko to najlepszy laktator.

Napisane na LG-D620 w aplikacji Forum BabyBoom
No niby tak ale mówią też że nie ma mleka niewartościowego i że piersi produkują tyle mleka ile dziecko potrzebuje a jednak każda z nas dokarmia
Z jednym wyjątkiem z tego co kojarzę
To jak to się ma do teorii? :)

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Nie odpuszczaj. Mleko matki to najlepsze co może dostać dziecko. To nic że jest go mało. Dokarmiaj mm ale pierś dawaj zawsze choć troszkę zjedzą twojego pokarmu:)


Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom

No tak się staram, albo między karmieniami jak marudzą to też dostawiam. Póki pokarmu choć trochę mam to będą dostawać moje też :) teraz np. po 1,5h tylko na cycu nie krzyczą o więcej ;) Ale ja jeszcze bez śniadania [emoji12] a tu spacer by się przydał.


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Podobno karmić może nawet kobieta która adoptowała dziecko jeśli bardzo chce
Wszystko zależy od nastawienia
Więc może skoro to siedzi w głowie to wszystkie będziemy karmić tylko piersią :)

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
 
No tak się staram, albo między karmieniami jak marudzą to też dostawiam. Póki pokarmu choć trochę mam to będą dostawać moje też :) teraz np. po 1,5h tylko na cycu nie krzyczą o więcej ;) Ale ja jeszcze bez śniadania [emoji12] a tu spacer by się przydał.


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Ja śniadanie zjadłam ale też jeszcze w proszku,zrobiłam pranie i tyle Podziwiam Cię! Ja z dwójką to bym nie dała rady nawet z koszuli wyskoczyć a co dopiero myśleć o spacerze
Tobie ktoś pomaga przy maluchach czy sama jesteś?

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
 
No niby tak ale mówią też że nie ma mleka niewartościowego i że piersi produkują tyle mleka ile dziecko potrzebuje a jednak każda z nas dokarmia
Z jednym wyjątkiem z tego co kojarzę
To jak to się ma do teorii? :)

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
Tequila, nie wiem, nie mam pojecia i nie chce sie wymadrzac piszac na sile jakies teorie[emoji6]
Ja pisze to, co mi mowili w szkole rodzenia. Tez sie zastanawiam, bo mowili tez, ze im wiecej sie sciaga, tym wiecej sie ma. Ja np sciagalam i po 2 godziny, robiac przerwy 3 godzinne. Doszlam wtedy do 700ml i nie moglam juz tego przeskoczyc. Po tym szpitalu doszlam do 500 i tez juz nie moge tego przeskoczyc. Jestem juz zmeczona ta walka o pokarm. Teraz jeszcze mi sie zrypal moj laktator w sobote o 23.00, chyba dlatego, ze mi kiedys upadl na podloge. W niedziele musialam wypozyczac laktator. Ja mam jakiegos pecha, bo im wiecej sie staram i walcze o pokarm to zawsze cos sie przytrafi. Zastanawiam sie co teraz mi sie przytrafi...cyce mi wybuchna[emoji12]

Napisane na LG-D620 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Tequila, nie wiem, nie mam pojecia i nie chce sie wymadrzac piszac na sile jakies teorie[emoji6]
Ja pisze to, co mi mowili w szkole rodzenia. Tez sie zastanawiam, bo mowili tez, ze im wiecej sie sciaga, tym wiecej sie ma. Ja np sciagalam i po 2 godziny, robiac przerwy 3 godzinne. Doszlam wtedy do 700ml i nie moglam juz tego przeskoczyc. Po tym szpitalu doszlam do 500 i tez juz nie moge tego przeskoczyc. Jestem juz zmeczona ta walka o pokarm. Teraz jeszcze mi sie zrypal moj laktator w sobote o 23.00, chyba dlatego, ze mi kiedys upadl na podloge. W niedziele musialam wypozyczac laktator. Ja mam jakiegos pecha, bo im wiecej sie staram i walcze o pokarm to zawsze cos sie przytrafi. Zastanawiam sie co teraz mi sie przytrafi...cyce mi wybuchna[emoji12]

Napisane na LG-D620 w aplikacji Forum BabyBoom
Hahaha może nie będzie tak źle;)
Ja też tego nie rozumiem wszystkiego
Każdy jest mądry w teorii a w praktyce niestety już różnie wychodzi
Ale ja się i tak cieszę z tego co mam
Alan ma prawie trzy miesiące i nadal kp córkę karmiłam tylko chwilkę więc i tak jest postęp:)
A może uda mi się rzeczywiście karmić tylko piersią niedługo. Chciałabym bardzo ale zobaczymy

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja śniadanie zjadłam ale też jeszcze w proszku,zrobiłam pranie i tyle Podziwiam Cię! Ja z dwójką to bym nie dała rady nawet z koszuli wyskoczyć a co dopiero myśleć o spacerze
Tobie ktoś pomaga przy maluchach czy sama jesteś?

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
Sama sama :) tzn. + 2 psy jeszcze hehe. Ale już się rozglądamy za nianią do pomocy na kilka godzin chociaż :) P.s już zjadłam, teraz tylko zapakować potomstwo i wózek i jazda ;)
 
Ostatnia edycja:
reklama
Podobno karmić może nawet kobieta która adoptowała dziecko jeśli bardzo chce
Wszystko zależy od nastawienia
Więc może skoro to siedzi w głowie to wszystkie będziemy karmić tylko piersią :)

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
U mnie jest taka doradczyni laktacyjna, wlasnie od niej laktator pozyczalam. Ona pomaga kobietom ktore adoptowaly dziecko i te kobiety karmia. Mi pewnie tez by pomigla, ale ja juz nie chce przystawiac do piersi, bo za duzo zlego z tego bylo.

Napisane na LG-D620 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry