reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ciężaróweczki po in vitro

Ale generalnie karmisz wg przepisu na opakowaniu mm czy na żądanie?

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
Staram sie w dzien dawac swoje, a mm jak daje w dzien, to tak zeby nie bylo porcji mm za porcja, tylko daje mm miedzy moim pokarmem. Na noc daje mu mm, bo ma dluzsze przerwy w karmieniu. Nie karmie tak jak na opakowaniu, bo u mnie sie tak nie da. Jak dam Tymkowi 120ml to on za 2 godz i tak bedzie wrzeszczal bo bedzie chcial jesc. Karmie na zadanie. Raz zje co 2 godz, raz co 2,5, a bardzo rzadko sie zdazy ze w dzien mi zje za 3 godziny. W nocy srednio co 4 godziny, choc czasem sie zdazy, ze zje za 5 godzin.


Napisane na LG-D620 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Jeju wygląda na to że tylko ja odpuszczam sobie kp.. żal mi ale mleka mało, a dzieciaki więcej się awanturują przy cycu niż jedzą :( i jeszcze walą się po głowach przy tym [emoji6] a laktatorem to ściągnę na jedno karmienie dziennie z butli dla dwojga i tyle :(


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Wiem, że się martwisz. Mój też z glodu zadko placze. I tez nie zawsze śpi 3h i je. Zawsze zje i może z pol godziny śpi a to nie znaczy ze jak wstanie to daje jeść.
Dziś w nocy np nie jadł jak wstał po 4 pomarudzil sobie w łóżeczku i zasnął. Dopiero o 6.30 wstał i jadł.

Kochana jak będziesz dawac Alankowi częściej pierś to może też tak byc, że odstawisz całkowicie mm.

Napisane na SM-A300FU w aplikacji Forum BabyBoom
Myślisz że jest możliwe rozkręcić jeszcze laktacje?

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Jeju wygląda na to że tylko ja odpuszczam sobie kp.. żal mi ale mleka mało, a dzieciaki więcej się awanturują przy cycu niż jedzą :( i jeszcze walą się po głowach przy tym [emoji6] a laktatorem to ściągnę na jedno karmienie dziennie z butli dla dwojga i tyle :(


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Flandi nie odpuszczaj kp. Jak nie chca piersi to sciagaj jak tylko masz czas, choc wiem, ze przy dwojce maluszkow to nie ma czasu nawet zeby sobie baka puscic, bo caly czas jest tyle roboty, a co dopiero siedziec z laktatorem.


Napisane na LG-D620 w aplikacji Forum BabyBoom
 
To nie dawaj mu mm jak sie nie domaga. Moze on tam calkiem duzo je z piersi. Moze faktycznie za duzo dostawal i przez to byly te wypadki w nocy.
Ja jakbym Tymkowi dala na jeden pisilek 200ml to przypuszczam, ze by zjadl. Jak je 100 i jest koniec to jest wrzask bo on chce jeszcze, biore go wtedy na rece do odbicia i sie odrazu uspokaja, wiec widac 100 mu wystarcza, bo tak by sie dalej darl[emoji6]
Tequila, 2 dni i sama rozwiazesz zagadke z karmieniem Alanka[emoji6]

Napisane na LG-D620 w aplikacji Forum BabyBoom
U mnie teraz tak wygląda z piersią, je a jak przestaje to się denerwuje,biorę go do odbicia i jak się udaje jest spokój,kładę do wózka i się uśmiecha a po czasie zasypia więc chyba też nie jest głodny
Dokładnie rąk samo to wyglądało jak po piersi dostawał mm z tą różnicą że czasem w trakcie butli zasypiał

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
 
U mnie teraz tak wygląda z piersią, je a jak przestaje to się denerwuje,biorę go do odbicia i jak się udaje jest spokój,kładę do wózka i się uśmiecha a po czasie zasypia więc chyba też nie jest głodny
Dokładnie rąk samo to wyglądało jak po piersi dostawał mm z tą różnicą że czasem w trakcie butli zasypiał

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
Tequila to mi sie wydaje, ze on za duzo dostawal i dlatego Ci sie dusil w nocy. Jakby mu piers nie wystarczyla to by Ci sie darl, przynajmniej tak mi sie wydaje.
Oby to bylo to, a nie nic gorszego. Trzymam kciuki&&&&&&

Napisane na LG-D620 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Jeju wygląda na to że tylko ja odpuszczam sobie kp.. żal mi ale mleka mało, a dzieciaki więcej się awanturują przy cycu niż jedzą :( i jeszcze walą się po głowach przy tym [emoji6] a laktatorem to ściągnę na jedno karmienie dziennie z butli dla dwojga i tyle :(


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Mój też bardziej się denerwuje przy cycu jyz. I jyz wogole nie ściągam bo u mbie sensu juz nie ma. Zje tyle ile zje i mm daje

Napisane na SM-A300FU w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Mój też bardziej się denerwuje przy cycu jyz. I jyz wogole nie ściągam bo u mbie sensu juz nie ma. Zje tyle ile zje i mm daje

Napisane na SM-A300FU w aplikacji Forum BabyBoom

Ja podziwiam matki, które siedzą praktycznie 24h z dzieckiem przy cycu.. Dla mnie to za dużo.. Moje po mm zadowolone a i matka spokojniejsza i choć trochę wyspana ;)


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry