reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ciężaróweczki po in vitro

reklama
Cieszę się ale tak jak bardzo się cieszę to też jestem przerażona.
Czuje się ok chociaż wczoraj jakiś plamienia się nie uczepily nie wiadomo skąd. Mam nadzieję że już będzie spokoj.

A Ty kochana jak sobie radzisz z dwoma dziewczynkami. Na pewno są cudowne. Są podobne czy różnią się totalnie?
Mam nadzieję że będzie już spokój i będziesz mogła bez obaw cieszyć się ciążą.
U nas wszystko ok. Dziewczyny totalnie różne i z wyglądu i z charakteru też. Jakoś sobie radzę, póki ci jesteśmy same e tygodniu i nie dzwonimy po żadna pomoc :-D
 
Jedziemy na impreze:)
 

Załączniki

  • 201809301235511000.jpg
    201809301235511000.jpg
    1,6 MB · Wyświetleń: 98
Mam nadzieję że będzie już spokój i będziesz mogła bez obaw cieszyć się ciążą.
U nas wszystko ok. Dziewczyny totalnie różne i z wyglądu i z charakteru też. Jakoś sobie radzę, póki ci jesteśmy same e tygodniu i nie dzwonimy po żadna pomoc :-D
Moja kumpela ma 2 chłopaków. Mają już po 8 lat. Są totalnie różni ale tak blisko i zawsze razem i za sobą jak nie wiem. Świetna sprawa.

Super, że dajesz radę kochana!
 
reklama
Dziewczyny może tu mi któraś z Was pomoze mianowicie od kilku dni swędzi mnie skóra głowy, dłonie i stopy. I wczoraj wyczytałam w necie o czymś takim jak cholerostaza!! I jestem przerażona! Dziś 11+6tc czy któraś z Was miała podobnie albo słyszała o czymś takimi?? Ratunku!!! Wizytę mam w środę. Spróbuje umówić się na jutro albo chociaż na wtorek a tym czasem liczę na Wasza pomoc❤️
 
Do góry