reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ciężaróweczki po in vitro

reklama
Takiemu maluchowi jak Twój nie trzeba wykonywać tego typu zabiegów a już na pewno nie szczoteczką. Wystarczy jakaś szmatka bądź gaza, żeby przetrzeć język i dziąsła.
Gdzieś widziałam filmik odnosnie toalety takich maluchów i większych troszke i tam to było wiec kupilam i ja :D ale może rzeczywiście jeszcze sztab jest za mały
 
Cześć:)
@walczaca o szczescie jak tam Twoje dwa szczęścia ? Dziewczynki grzeczne ?
dziewczyny mam krepujące pytanie...Ale kogo mam pytać jak nie Was :-) :)
odnośnie trzymania moczu ... jestem na antybiotyku bo mam angine:( więc jak kaszle lub kicham to po prostu mi leci :oops: wcześniej też już miałam z tym problemy ale teraz to muszę majtki zmieniać kilka razy dziennie :wściekła/y: a mąż się śmieje abym kupiła sobie pampersy albo podkłady ....wiem wiem kochany jest [emoji14] czy trzzmialyscie a tych ostatnich miesiącach problem z nietrzymaniem moczu ?:sorry:
Ja nie miałam,ale slyszalam że może się zdarzyć... :-/
Y nas wszystko ok. Dziewczyny ważą 5660 i 5980 więc rosną niesamowicie szybko. A jak u Was??
 
E tam krzaki. Trzeba się cieszyć i udzielać. Jak się czujesz?
Cieszę się ale tak jak bardzo się cieszę to też jestem przerażona.
Czuje się ok chociaż wczoraj jakiś plamienia się nie uczepily nie wiadomo skąd. Mam nadzieję że już będzie spokoj.

A Ty kochana jak sobie radzisz z dwoma dziewczynkami. Na pewno są cudowne. Są podobne czy różnią się totalnie?
 
reklama
Do góry