reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ciężaróweczki po in vitro

Ni
Mój pediatra mówi ze skoki rozwojowe to. ....
U nas wychodzi na to że Marcys się nie rozwija ha ha ha .Jeśli te skoki objawiają się złym spaniem .....bo od 6 m śpi całe noce ( z wyjątkami jak idą zęby )
Nie każde dziecko reaguje na nie. I obawiają sie nie tyljo zlym snem. Moja znajoma dopiero przy drugim dziecku zauważa te skoki bi pierwsze czegos takiego nie mialo
 
reklama
czym to smarowalas ? My mamy takie plamy na raczkach. Chyba po proszku i plynie zwykłym wyszły...

My tez mielismy podobne ale delikatniejsza wersja. Piorę w płatkach bez płynu, a młodego kapie w krochmalu i smaruje aktualnie derma. Jeden lekarz mi powiedział ,ze za często myje( codziennie) a inny ze to na zimę normalne i powinno przejsc. Krócej kapać i co drugi dzień.Teraz juz prawie nie ma wiec chyba pomogło [emoji6]
 
Stasiu jadł przeważnie 120 ml na każde karmienie czasem nawet 150
Od kilku dni jak "wcisne" mu 90 ml to jest super - czy to też można zrzucić na kark skoków rozwojowych czy szukać przyczyny gdzies indziej np zrobić badanie moczu w kierunku bakterii?
 
My tez mielismy podobne ale delikatniejsza wersja. Piorę w płatkach bez płynu, a młodego kapie w krochmalu i smaruje aktualnie derma. Jeden lekarz mi powiedział ,ze za często myje( codziennie) a inny ze to na zimę normalne i powinno przejsc. Krócej kapać i co drugi dzień.Teraz juz prawie nie ma wiec chyba pomogło [emoji6]
Masz racje. Kąpać co drugi dzień i kąpiel w krochmalu my mamy robić raz w tyg. A co do zmian azs to alergolog mówiła, że zimą jest zawsze nasilenie objawów. Mogłabyś pkdać dokładne nazwy kosmetyków które używasz lub fotki?
 
Stasiu jadł przeważnie 120 ml na każde karmienie czasem nawet 150
Od kilku dni jak "wcisne" mu 90 ml to jest super - czy to też można zrzucić na kark skoków rozwojowych czy szukać przyczyny gdzies indziej np zrobić badanie moczu w kierunku bakterii?
A jest przy tym pogodny? Chcę jeść czy jest przy tym cyrk? Posiew i ogólne badanie moczu nie zaszkodzi tylko przed dokladnie go wymyj woda z mtdlem, wytrzyj do czystej pieluszki teteowej i spsikaj dokladnie octaniseptem
 
Skoki rozwojowe mnie wykoncza:( od kilku dni śpimy coraz krócej. To że gdzieś co godzinę się budzi nie jest tak straszne jak godzina definitywnej pobudki która dziś była o 5.30. Wczoraj dodaliśmy godzinę dłużej to jutro idąc tym rytmem pewno wstanie o 4. 30 ale trwa to już z tydzień więc za niedługo powinno być lepiej i szczerze to nie wiem co bym zrobiła gdyby nie kp bo on tylko na cycku zasypia
Kochana mój pierworodny cały czas budził się przed 6 idzie się przyzwyczaić :p Błażej też budzi się coraz wcześniej więc już zaczynam się bać...bo też lubię spać:D
 
reklama
A jest przy tym pogodny? Chcę jeść czy jest przy tym cyrk? Posiew i ogólne badanie moczu nie zaszkodzi tylko przed dokladnie go wymyj woda z mtdlem, wytrzyj do czystej pieluszki teteowej i spsikaj dokladnie octaniseptem
Siedzę i analizuje... Dziś zjadł od 8 rano 60, 80, 75,60 ml przy każdym karmieniu zasypia... I tak sobie myślę że może to być anemia... Dr ostrzegała że może mieć niedobory żelaza ze względu na niską masę urodzeniowa tj 2230g...
@Ewunka czy ja dobrze kojarzę że Twoja córcia miała też niedobory żelaza bo wagę urodzeniowa to nasze dzieciaki miały podobna... Jeśli nie to która z Was podawała dziecku żelazo?
 
Do góry