reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ciężaróweczki po in vitro

mam znajomych co mieli kontrakt podpisany na odbiór marchwi z gerbera, i wiecie jakie wymagania głównie były ?wielkość aby po obraniu do maszyn się nadawały, i była to marchew pastewna:( polecam słoiczki firmy hipp , siostra kupuję i mówi że są najlepsze. Niby gotuję małemu ale mówi że weekend wolny też się jej należy i wtedy hipp króluje na stole
Też słyszałam o tych marchewkach. Że tak muszą nawozić niewiadomo czym, żeby tą wielkość zachować, że bociany padają po stołowaniu się na takim polu. Tylko obawiam się że nie tylko gerber ma takie wymogi:(
 
reklama
Kiedy odwracamy materac na silikon? Od 6 miesiąca? @Barburka Jak rozszerzanie diety? Mój aż się trzesie za jedzeniem. @Ewunka ile tam było ml innego jedzenia niż mleko W sensie ile można podać? @RedHotChiliPepper28 A Wam jak idzie?

Martyna mnie zaskoczyła totalnie, pięknie je, od razu otwierała buzię i wszystko zbiera z łyżeczki. Mamy za sobą ziemniaka, batata i dynie, teraz próbujemy brokuł. Je przeze mnie przygotowane. Jak na razie tylko brokuł "mamusiu zjedz go sama" :-D Na szczęście zero reakcji alergicznych, a kupy lepsze niż jakiś czas temu. A jak u Was?
 
Też słyszałam o tych marchewkach. Że tak muszą nawozić niewiadomo czym, żeby tą wielkość zachować, że bociany padają po stołowaniu się na takim polu. Tylko obawiam się że nie tylko gerber ma takie wymogi:(

Ja juz sama nie wiem co lepsze. Ostatnio było w TVN o warzywach które lepsze.... i sie okazało ze najzdrowsze czyli najmniej pestycydów miały nie te z warzywniaka, targu tylko te z marketu [emoji15]
 
Ja juz sama nie wiem co lepsze. Ostatnio było w TVN o warzywach które lepsze.... i sie okazało ze najzdrowsze czyli najmniej pestycydów miały nie te z warzywniaka, targu tylko te z marketu [emoji15]
Podobno poza sezonem najlepiej mrozonki. Ja na poczatku rozszerzania diety kupowalam ekologiczne warzywa i mieso. Potem juz normalnie tak jak dla nas, ale pierwsze pare miesiecy wolalam zainwestowac. Tak samo ze sloiczkami, tylko ekologiczne i bez zadnych zageszczaczy.
 
Też słyszałam o tych marchewkach. Że tak muszą nawozić niewiadomo czym, żeby tą wielkość zachować, że bociany padają po stołowaniu się na takim polu. Tylko obawiam się że nie tylko gerber ma takie wymogi:(
My mamy swoją marchew... mieszkam na wsi . A mąż teraz ma zadanie zrobić mini szklarnie z okien aby były wcześniej warzywa
 
A też we Wrocławiu? Ja się nastawiam na sn ale wczoraj na usg wyszło, że jest ryzyko hipotrofii u Małej, za tydzień powtórka usg i jak nie przybierze to szpital i cc...
Nie całkiem inny kierunek. Pierwszy miałam sn teraz cc i powiem szczerze ten sn lepszy. Tutaj cała noc skurcze a rano cc...wymeczylam się podwójnie
 
Kiedy odwracamy materac na silikon? Od 6 miesiąca? @Barburka Jak rozszerzanie diety? Mój aż się trzesie za jedzeniem. @Ewunka ile tam było ml innego jedzenia niż mleko W sensie ile można podać? @RedHotChiliPepper28 A Wam jak idzie?
Można podać tyle aż się naje. Hi hi hi
Moja po miesiącu zjadła 200-250 .
Rozszezałam dietę 4+2
I jesli to było że słoiczka nie wytrzymała 3 H po 17 musiałam dac mleko. Jeśli to był obiad od mamy jadla mleko o 18 ....
W tych słoiczkach duuuuzo wody.
 
Witam serdecznie! Jestem w upragnionej ciąży po 3 procedurach in vitro. Według OM jestem dziś w 7 t i 5 d ciąży, Dziś byłam na usg i CRL płodu wynosi 1,05 a serduszko bije z częstotliwością 108... Tylko 108 ;( Czy to nie za mało? Dodam, że serduszko usłyszeliśmy w 6 t i 4 d i wartość wynosiła dokładnie tyle samo .
 
reklama
Nawiązując do gerberkow. Z racji naszego planowanego wyjazdu w maju kupiłam kilka gerberkow zeby spróbować czy jest ok i wziac te same na wczasy bo w hotelu pewno ciężko będzie znaleźć coś odpowiedniego dla Hubka a będziemy za granicą. Kupilam z kurczakiem ziemniakami i marchewka m.in. Niby w smaku ok, pisze ze woda tylko do przygotowania ale moim zdaniem tam gdzieś 50 procent to bedzie woda. Wzięłam te same składniki i zrobilam sama. Po pierwsze smak zupełnie inny. W tym moim smaki byly na prawde wyczuwalne. Do tego musiałam na prawde dodać sporo wody a i tak bylo to bardzo geste, duzo bardziej niz gerberek. Wczoraj bylam na zakupach i chcialam mu wziąć sliwke z gerberka - zawartosc owoców 28%. No bez jaj. Wybralam bobovite i tam praktycznie same owoce. Suma sumarum mysle ze lepiej robic sanemu bo na prawde to duzo czasu nie zajmuje a człowiek wie co tam jest bo ja po tym moim eksperymencie mam wątpliwości co do tych gerberkow niby super i naturalnych
Słoiczki nie są zle ale wszystko jest smaczniejsze własnej roboty czuć bynajmniej co się je.Ja czasami deserki kupuje A
 
Do góry