reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ciężaróweczki po in vitro

Dziewczynki, wracam do Was jako mamuśka, moja królewna urodziła się 22.05 ,poród był wywoływany, szczegółów nie pamiętam[emoji23][emoji23][emoji23] ale jak to kiedyś któraś napisała jak już trzyma się maleństwo w ramionach to nie pamięta się o niczym i tak właśnie było u mnie [emoji16]
Maleńka ma żóltaczkę, która musimy kontrolować, jest strasznie ospała i trzeba ją wybudzać na karmienie,a matka walczy dzielnie z laktacją
Pozdrawiamy wszystkie ciocie
 
reklama
Dziewczynki, wracam do Was jako mamuśka, moja królewna urodziła się 22.05 ,poród był wywoływany, szczegółów nie pamiętam[emoji23][emoji23][emoji23] ale jak to kiedyś któraś napisała jak już trzyma się maleństwo w ramionach to nie pamięta się o niczym i tak właśnie było u mnie [emoji16]
Maleńka ma żóltaczkę, która musimy kontrolować, jest strasznie ospała i trzeba ją wybudzać na karmienie,a matka walczy dzielnie z laktacją
Pozdrawiamy wszystkie ciocie
Moja królewna też miała i spatusiala że się jej obudzić nie dało przez sen jadła butle, ale jak tylko mi się udało obudzić to przystawialam i przystawialam - po tygodniu było już lepiej a po swych wcinała już pięknie pierś, mleczko mamy do tej pory a to już ponad 4 miesiące! I już jemy warzywna :)
Gratuluję i bądź wytrwała to będziesz karmić!
 
Kobietki, mnie tu jakos malo bylo, bo i same mamuski tu byly, jakos tak sie ciezko wbic.

@shaggy juz niestety nie rosne... od niedzieli dziewczynki sa na swiecie. Strasznie sie pospieszyly, przyszly na swiat w 25+1tc, caly czas walcza o zycie, a ja swiruje ze strachu i niewiedzy, nie moge ich nawet zobaczyc, bo na oddziale maja kwarantanne akurat od niedzieli. Jak zyc... ;( caly czas chodze i placze, z sercem w gardle jezdze do szpitala po wiesci, praktycznie umieram w chwili kiedy na korytarzu pojawia sie lekarz z wiadomosciami... brak sil...

Kochana, całym sercem z wami!!! ❤️❤️❤️Dziewczynki się bardzo pospieszyly ale na pewno są silne i waleczne jak ich mama! Przesyłam wam moje modlitwy i mnóstwo ciepłych mysli :*
 
Dziewczynki, wracam do Was jako mamuśka, moja królewna urodziła się 22.05 ,poród był wywoływany, szczegółów nie pamiętam[emoji23][emoji23][emoji23] ale jak to kiedyś któraś napisała jak już trzyma się maleństwo w ramionach to nie pamięta się o niczym i tak właśnie było u mnie [emoji16]
Maleńka ma żóltaczkę, która musimy kontrolować, jest strasznie ospała i trzeba ją wybudzać na karmienie,a matka walczy dzielnie z laktacją
Pozdrawiamy wszystkie ciocie
Gratulacje:) Witamy Maleńką na świecie:)
 
Dziewczynki, wracam do Was jako mamuśka, moja królewna urodziła się 22.05 ,poród był wywoływany, szczegółów nie pamiętam[emoji23][emoji23][emoji23] ale jak to kiedyś któraś napisała jak już trzyma się maleństwo w ramionach to nie pamięta się o niczym i tak właśnie było u mnie [emoji16]
Maleńka ma żóltaczkę, która musimy kontrolować, jest strasznie ospała i trzeba ją wybudzać na karmienie,a matka walczy dzielnie z laktacją
Pozdrawiamy wszystkie ciocie
Gratulacje zdrówka dużo dla was!
 
@dżoasia ciągle o Was myślę... jakie to niesprawiedliwe. Wierzę w to ze małe dadzą radę i za jakiś czas zapomnisz o tych ciężkich chwilach . pamiętaj że siłę do walki mają po mamie więc napewno wyrosną na zdrowe i silne dziewczynki ❤
jak będziesz miała siłę i czas napisz co u Was ... pewnie większość z nas ciągle zagląda na forum z nadzieją na dobre wieści
 
@dżoasia aż mnie zmroziło jak to przeczytałam i przypomniały mi się chwile przepłakane w szpitalu, moja sytuacja była bardzo trudna. Pessar uratował mi moje dziecko. Bardzo mi przykro że dziewczynki aż tak bardzo się pospieszyły i musicie przez to wszystko przechodzić. Dużo sił dla Ciebie i zdrowia dla dziewczynek.
 
Ostatnia edycja:
@dżoasia ciągle o Was myślę... jakie to niesprawiedliwe. Wierzę w to ze małe dadzą radę i za jakiś czas zapomnisz o tych ciężkich chwilach . pamiętaj że siłę do walki mają po mamie więc napewno wyrosną na zdrowe i silne dziewczynki ❤
jak będziesz miała siłę i czas napisz co u Was ... pewnie większość z nas ciągle zagląda na forum z nadzieją na dobre wieści
nie jest dobrze :( codziennie dochodza jakieś problemy. Nie mam za bardzo nawet siły isać. Najgorsze, że nawet nie mogę ich zobaczyć... skąd brać wiarę i nadzieję...
 
reklama
nie jest dobrze :( codziennie dochodza jakieś problemy. Nie mam za bardzo nawet siły isać. Najgorsze, że nawet nie mogę ich zobaczyć... skąd brać wiarę i nadzieję...
[emoji3525][emoji3525] wiadomo kiedy ta kwarantanna się skończy? Cały czas o was myślę i serce mi się łamie. [emoji3525]
 
Do góry