reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ciężaróweczki po in vitro

Dziękuję kochana, czuję sie ciągle zmęczona i mi zimno... Poza tym ok..
Przepisali mi ferrous fumarate i mam pić po 2 tabletki dziennie.. A Tobie??
Właśnie mąż mi wycisnął sok z buraka ale strasznie mnie od niego gardło tak szczypie.. Ehh
Ja mam jutro wizyte to zobaczymy czy cos na to zaradzi czy tak to zostawi. Ja tez sie zle czuje i malo energi normalnie polowa mnie ;(
 
reklama
Ja mam jutro wizyte to zobaczymy czy cos na to zaradzi czy tak to zostawi. Ja tez sie zle czuje i malo energi normalnie polowa mnie ;(
Ja nie mam stwierdzonej anemii a też w ciąży mam mniej energii 😅czasem się zastanawiam jak to możliwe, że kiedyś tyle spraw ogarniałam a teraz nawet połowy ale trudno taki czas 🙊pozatym hemoglobina 11.5 to chyba jeszcze żadna tragedia, mój lekarz wyniku 11.9 wogole nie skomentował a na kolejnych badaniach juz mi wzrosła powyzej 12 bez jakiejś specjalnej diety😊a więc spokojnie zaczekaj do wizyty nie ma co się nakrecać😉
 
Ja nie mam stwierdzonej anemii a też w ciąży mam mniej energii 😅czasem się zastanawiam jak to możliwe, że kiedyś tyle spraw ogarniałam a teraz nawet połowy ale trudno taki czas 🙊pozatym hemoglobina 11.5 to chyba jeszcze żadna tragedia, mój lekarz wyniku 11.9 wogole nie skomentował a na kolejnych badaniach juz mi wzrosła powyzej 12 bez jakiejś specjalnej diety😊a więc spokojnie zaczekaj do wizyty nie ma co się nakrecać😉
Ja sie nie nakrecam ;) Zwyczajnie zle sie czuje. U mnie pierwszy i drugi trymestr jesli chodzi o samopoczucie to byl gicior - nie zwymiotowalam sie ani razu i praktycznie wszystko robilam - a jak ie zaczal 3 trymestr to razem z mdlosciami, dusznosciami, zawrotami glowy, spadkiem energii - tak jakby zupelnie na odwrot ;) Oczywiscie nie narzekam przeciez czekam na swoj cud ;)
 
Ja sie nie nakrecam ;) Zwyczajnie zle sie czuje. U mnie pierwszy i drugi trymestr jesli chodzi o samopoczucie to byl gicior - nie zwymiotowalam sie ani razu i praktycznie wszystko robilam - a jak ie zaczal 3 trymestr to razem z mdlosciami, dusznosciami, zawrotami glowy, spadkiem energii - tak jakby zupelnie na odwrot ;) Oczywiscie nie narzekam przeciez czekam na swoj cud ;)
Też tak miałam pierwszy trymestrze jakbym w ciąży nie była, zero wymiotów mdłości tylko trochę senna byłam😅ale w połowie drugiego to się zaczęło a w trzecim to już w ogóle 😅 żylaki odbytu, sromu i nóg🙆 ale trzeba przetrwać i cieszyć się ciążą😉 i tak jak mówisz czekać na nasz cud😉
 
Babeczki, a jakie macie spacerówki?
Ja póki co korzystam z tej z wózka 2w1 ale niedługo przyda mi się gondola, więc muszę kupić jakąś spacerówkę. Tylko musi się rozkładać na płasko, bo moja gwiazda lubi spać na spacerach. Polecicie coś?
 
hemoglobina 11,5 a leukocyty powyzej 15 i pod tym jest napisane wskazana wizyta kontronlna ;( No czytalam sobie co ma jesc tylko ja nie mam ostatnio apetytu. Dzisiaj wypilam sok z nuraka, sok z czarnej poerzzki i marchew jablko. Czyli nie musze sie jako bardzo mocno przejmowac? Bo ja sie juz oczywiscie bardzo zmartwilam i tak czekam na poniedzialek a w glowie mam tylko to ze mnie do szpitala wysle ;(
Kochana to nie jest zły wynik! Marzę o takim 😅 po kilku miesiącach(!) brania żelaza czyli wg mojego gina Świętej Trójcy żelaza sorbifer, tardyferon i feroplex miałam ostatnio 11,3, a krwinki czerwone i hematokryt dalej poniżej normy. Teraz mam wrażenie, że dieta cukrzycowa czyli brak cukru i białej mąki do tego regularne posiłki sporo wniosły w to :) będzie dobrze :)
 
To nie lepiej wozek rok po roku?

Nie, bo Maja chodzi do opiekunki a śpi na dworze więc wózek głównie do spacerów drzemkowych. Jak idzie na plac zabaw to nie potrzebuje wózka.
Raczej rzadko będzie sytuacja gdy będę potrzebować dwójkę załadować do wózka, najwyżej kupię taki podest do stania przy gondoli.
 
reklama
Nie, bo Maja chodzi do opiekunki a śpi na dworze więc wózek głównie do spacerów drzemkowych. Jak idzie na plac zabaw to nie potrzebuje wózka.
Raczej rzadko będzie sytuacja gdy będę potrzebować dwójkę załadować do wózka, najwyżej kupię taki podest do stania przy gondoli.
Aha.
Ja nie doradze, moja jak miala poltora roku wsiadla na trojkolowiec, potem na biegowke i wozek sprzedalismy.
 
Do góry