reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ciężaróweczki po in vitro

Cześć dziewczyny, witam Was w ten piekny, słoneczny poranek, słonko tak świeci że aż pracowac sie nie chce:-D.

Lawendowysen dziekuję za wpisanie mnie do kalendarza, lista cieżarówek jest zacna i mam nadzieję ze po mnie będzi ejeszcze bardzo, bardzo długa.
 
reklama
Oj ale dlugasna ta nasza lista juz:) I nareszcie po mnie sie lista wydluza - czekamy na kolejne mamuski - a wiem ze przynajmniej dwie powinny dolaczyc na pazdziernik:-)

Troszke tez z plciami sie wyjasnilo - ale tak do konca nie pamietam - mozna zapisac: z tego co kojarze Molla bedzie miala synka, Fusun - dwie coreczki, Martaczi - synka, Siaga chyba tez synka :)

A ja dzisiaj mam usg - nie moge juz zasnac od rana... trzymajcie kciuki jade na 12.
 
Zuzia, minni kciuki zaciśnięte. No ja też liczę na dwie koleżanki październikowe to przynajmniej sama w tym pażdzierniku nie będę.

Minni chyba zgapiłam suwaczek, mam taki sam, ale to zupełnie nieświadomie.:-D
 
Cieszę się na każdą pozytywną betę na forum staraczek, bo czasem podczytuje. Oby ciężarówek było jak najwięcej.

Zuzia
ja już jakoś w 12 tc poznałam płeć, więc może Tobie dziecko też pokaże co tam ma :-)
Mini, Zuzia czekamy na Wasze relację z wizyt.

Wracając do tematu włosów. Kilka dni temu farbowałam, farbą taką jak zawsze i nie pokryła ona dobrze moich siwych włosów:confused2: Następnym razem na pewno wypróbuję farbę ze sklepu zielarskiego. Zobaczymy co z tego wyjdzie. Czupryna zrobiła się gęsta i nawet fryzury łatwiej się układają. Nawet paznokcie rosną jak szalone. A teraz gorsze wieści, kilka dni temu zauważyłam rozstępy na piersiach :szok: Spodziewałam się tego typu atrakcji, ale dopiero pod koniec ciąży, a nie teraz. Czyli smarowanie się rożnymi specyfikami nie do końca działa.
 
minni, zuzia pięknych widoków :-D
sylwia pewni,że mleko z piersi najlepsze i jak będziesz mieć pokarm, to warto karmić.ale będziesz musiała coś wymyśleć na noc,bo albo będziesz karmić i się nie wysypiać, albo ściągnąć w nocy pokarm, tj.też wstawać w nocy.albo na noc mm a w dzień twoje:-) ja mam wisiocyca, potrafił wisieć godzinami na początku!to mamy podobnych mężów, gdyby mój mógł karmić i mniej zarabiał to on by był na tacierzyńskim;-)
 
Minni, Zuzia kciukii!!! czekamy na relacje! :D

Siaga gdzieś czytalam, ze jak sie ma sklonnosci do rozstępów to nic nie pomoze. Ja osobiście od 4 miesiąca ciązy używam kremu na rozstepy profilaktycznie, ale od zawsze stosowałam oliwkę dla dzieci na wilgotne ciało po prysznicu. Działa cuda! skóra jest miękka i pachnąca;)

ale mamy dzisiaj piękny dzień!
 
reklama
Do góry