reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ciężaróweczki po in vitro

reklama
Sylwia ogromne gratulacje!!!:) niech Wiktorek rośnie zdrowy! A Ty jak sie czujesz? Jak tam poszło z pionizacja? Pokarmem sie nie przejmuj. Na początku jest mało, ale jak będziesz często przystawiac Wiktora to powinno sie rozkręcić. Nawal jest mniej wiecej w 4-5 dobie po porodzie. No i widzę ze podobnie jak u mnie Twój synus nie jest aż tak duży jak przepowiadalo usg. Ja to tez sie cieszę, ze tyle tych ciuszkow 56 mam, bo jeszcze długo w nich synek pochodzi a czasem przebieram go kilka razy dziennie. Trzymaj sie tam kochana i wracajcie z Wiktorkiem jak najszybciej do domu:)
 
Hola oby jak najszybciej Karolek doszedł do siebie! my również wczoraj byliśmy u neurologa po zapisaniu się w styczniu, a dziś jak dzwoniłam do doktorki ze szpitala rehabilitacyjnego to ona mi na to,że skoro TAK to przeciesz najpierw powinniśmy być u neurologa, a potem rehabilitacja, że niby podważam jej kompetencje co do diagnozy, że dzieci potrzebują rehabilitacji, a według neurologa nie potrzebują. Maluszki miały napięcie mięśniowe, nie będę tu pisać z jakiego powodu takie rzeczy się dzieją, bo wywołam "burzę", najważniejsze że teraz jest wszystko dobrze i oby tak pozostało. Trzymam kciuki za Karolka &&&&&
 
Sylwia super, że się odezwalas! Gratulacje kochana! Wreszcie doczekałaś się swojego maluszka! Zdrówka i czekamy na obszerną relację! :*

mazenka - ty nasza liderko!:-D mi piersi poki co urosły o jeden rozmiar - ze skromnego b na c, brodawki też mam większe, żeby nie powiedzieć że dziwnie gigantyczne:p

lawendowy chwila moment i Ty będziesz liderką :-) jak się czujesz?

martaczi masz juz jakies wiesci apropo wynikow?

dziewczyny jutro powtarzam glukozę, na samą mysl mam odruch wymiotny:angry:
 
Jogo wizytę mam w piątek, już doczekać się nie mogę :-)odliczam dni i godziny hehe.
Mam nadzieję, że maluszek pokarze mamusi co tam ma między nóżkami :-p w połowie kwietnia to i ja kolejne usg będę miała. Wypadnie mi chyba przed samymi świętami wielkanocnymi.

Sylwia1985 gratulacje !! niech Wiktorek zdrowo rośnie, a ty dochodź do siebie szybciutko :* jak przeżycia ?? tak jak ci opisywałam w privie ??:cool2:
 
reklama
Szyszka, ja również nie mogę uwierzyć, że jestem nr 2 ;-)
Ale mam jeszcze czas, to znaczy całe długie dwa miesiące, które pewnie zlecą, jak z bicza strzelił.

Ogólnie czuje się dobrze, czasami nawet lepiej niż przed ciążą. Ale dzisiaj dokucza mi ból głowy. Pewnie znowu pogoda się zmienia.
O, glukoza, pycha badanie. Powodzenia :)
 
Do góry