reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ciężaróweczki po in vitro

Foote,super ze wszystko u Ciebie w porzadku i dzidzia dobrze sie rozwija :)

Lenka ja odstawilam wszystko w jednym dniu.Tylko dawki sterydow zmniejszalam z dnia na dzien.Po odstawieniu dostalam takiego bolu glowy ze zakonczyl sie on wymiotami,i wszystko wrocilo do normy.

Pozdrawiam :)
 
reklama
Esiek gratulacje :-) te "pingwinki" są cudne! Jak moj Eryś, który właśnie przed chwilą obrócił się sam na brzuszek na macie edukacyjnej :-D
Lawendowy barszczyku niestety nie zjadłam, hehehe
A co do "pyłków" itd. mam dwa koty, czeszę je, sprzątam, a i tak włosów kocich jest tyle i wszędzie, że żeby się ich pozbyć, to trzeba by pozbyć sie kotów.A gzie koty najbardziej lubią leżeć i spać?na macie Ergu, na lżaczku Ergu, w łóżeczku Ergu-jak go tam nie ma.I co tu zrobić?NIC.Sprzątać i pogodzić się z tym,że dziecko jak będzie jadło kocią sierść to nie będzie alergikiem ;-)
 
Madzia i Piotr,kwestia kosmetykow to sprawa indywidualna,bobasy roznie reaguja.Ja sama uzywam produktow organic,wiec dla corci wybralam firme burt's bees.Moge polecic maslo do brzuszka dla nas mam,jest rewelacja :)
 
Jestem po badaniu stężenia glukozy, niestety wyszła mi cukrzyca ciążowa.
Czytam teraz o tych dietach, glukometrach i jest mi tak cholernie przykro, że jeszcze to wszystko będę musiała przejść.. Mam nadzieje że w praktyce to wszystko będzie dużo łatwiejsze.
 
Martka, Twój Ergu miał styczność z kocią sierścią przez całą ciążę. Na pewno mu to nie zaszkodziło i tym bardziej nie zaszkodzi teraz :)
Ja też jestem więcej niż pewna, że ulubione miejsce do spania moich ogonów, to będzie własnie łóżeczko, bujaczek i inne Zosine gadżety. No trudno, nie ma wyjścia, bo jakoś będzie musiała przyzwyczaić do dzielenia z kotami od pierwszych dni życia :tak:
I ja tam wcale z tego powodu nie zamierzam separować kotów od dziecka. Ba, nawet nie będę dzikować, z tak bardzo modną teraz, eko żywnością :tak:
 
Ja dzis na obiad po raz pierwszy zrobilam pierogi z maki pelnoziarnistej z grzybami, cebula i szpinakiem. Dobre i zdrowe:) Zadnego smazenia, gotowane


Co do siersciow to ja mialam psa i synek od poczatku mial z nim stycznosc, glaskal itd. Nie separowalam malego. Bakterie tez dziecku potrzebne bo zbyt duza sterylnosc niezdrowa:)
 
Ostatnia edycja:
reklama
minni
,,....,,............
................
jeżeli mogę się wtrącić to mi tez wyszlo ze mam cukrzycę ciazowa. mój lekarz jak zobaczyl wynik polozyl mnie do szpitala na diagnostykę glukozy a w szpitalu wyszlo ze mam wszystko w normie. może powtorz badania albo popros o diagnistyke w szpitalu. pozdrawiam
 
Do góry