reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ciężaróweczki po in vitro

Zycie samo rozwiązało problem moich pokus :) Pocałowalam klamkę CH i przeczytałam kartkę, że dziś 6 stycznia !!!! Gapa - zerknęłam na kwit z pralni i oczywiście odbiór jest jutro.

Misia, dziewczyny dzięki za wózki - dodałam do listy "rzeczy do przejrzenia".

Lilonka, powodzenia jutro!
 
reklama
Lilonka życzę miłego podglądanka swoich maluszków, ja się mega stresuje bo to usg serduszkowe. Boję się czy tam w brzuszku wszystko ok.
 
Madzialenak - serduszko będzie pięknie biło :-) Niestety;-) obawa będzie już zawsze przy każdym kolejnym usg. Ale jakie to wspaniałe oglądać maleńkie istotki.

Aisha - zasuwają nasze suwaczki. Dziś kończy mi się 25 tydzień. Nawet nie wiem kiedy to minęło. A i u Ciebie już suwaczek zaawansowany :-)
 
madzialenak i lilonka trzymam kciuki za jutrzejsze Usg, ja tez sie stresuje jakos do 12stej musze wytrzymac, wierze, ze u kazdej z nas wszystko bedzie super. Do jutra:)
 
Madzialenak i Lilonka trzymam kciuki za wasze USG. Zobaczycie wszystko będzie w porządku.

Lilonka masz już wózek wybrany? Bo ja szukam czegoś powoli i załamka.
 
Witam drogie Panie,
ponownie zwracam się z wielką prośbą o wypełnianie ankiet. Im więcej Pań się wypowie tym bardziej wiarygodne będą wyniki badań. Tematem ankiety jest efektywności edukacji przedporodowej. To bardzo ważny temat, ale niestety bardzo rzadko poruszany przez personel medyczny i stosunkowo niewiele jest danych na ten temat. W związku z tym bardzo proszę o pomoc i wypełnianie ankiet, ponieważ bardzo możliwe ze zdobyte dane pomogą dokonać bardzo ważnych zmian i ukazać braki w edukacji przedporodowej.

Ankieta - Ocena efektywności edukacji przedporodowej
 
Oglądam różne wózki i oglądam - wybór jest naprawdę ogromny - nie sądziłam, że to aż taki duży rynek. Po wstępnym przejrzeniu baaaaardzo podoba mi sie ten, o którym pisałam Misia (Emmaljunga Edge Duo Combi) i jeszcze Inglesiana Zippy System. Znając siebie mogłam podejrzewać, że spodobają mi się drogie wózki (wrr.....), to tak jak z okularami - chcę kupić zwykłe przeciwsłoneczne, wchodze i okazuje się, że najlepiej wyglądam z tych... nienajtańszych, mnożyć można przykłady. Też tak macie?
Nic, muszę na spokojnie spisać najciekawsze funkcje ww wózków i przejrzeć szerszą ofertę.
Żeby chociać ten Emmaljunga był 3 w 1... a tu dodatkowo trzeba fotelik dokupić.
 
reklama
Coleta - ja niestety tak mam. I wiem, że jeśli pójdę na kompromis ze sobą, będę przez 3 lata używania wózka nieszczęśliwa. Próbuję znaleźć alternatywę dla tej emmaljungy, ale mi nie wychodzi.
Wiem, że będę miała od kuzynki fotelik chico z isofixem razem, ale nie mam pojęcia, czy będzie pasował do wózka. tak sobie myślę, że ten wózek ma cenę samochodu... Ale mi to nie pomaga. :-) Doczytałam, że emmaljungy produkowane są gdzieś w Polsce. Gdyby kupić prosto od producenta na lewo, pewnie byłby tańszy, bo Szwedzi dali swoją szwedzką cenę. Ale na pewno tak nie można :-( Z drugiej strony, byłoby to trochę wspomaganie polskiej gospodarki :-)
Inglesiny też mi się bardzo podobają, ale bardziej soffia i vittoria z uwagi na wielkość kół.
Ja mam w nocy przerwę na wzięcie leków i potem męczę się i męczę.
Ewidentnie zaczynam czuć malucha - nie są to kopniaki, ale czuję takie falowanie w brzuchu. Pamiętam to uczucie z pierwszej ciąży :-)
Trzymam kciuki za jutrzejsze usg.
 
Ostatnia edycja:
Do góry