reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciężarówki z nerwicą

edzik u mnie na połówkowym wszystko ok :)
tylko cisnienie mam wysokie
czytam was ale sie nie udzielam,jakies doły ostatnio straszne,eahhh
3majcie sie dziewczynki :*

a necia121 mnie martwi ze nic nie pisze,juz tydzien minął
 
reklama
A mam pytanie do mam które mają już jedno dziecko, czy miałyście może też chwilę że odczuwały ścienne niechęć do opieki nad tym pierwszym dzieckiem ?
Ja miałam kiedys bedac w terapii lęki,że nie wiem czy kocham swohe dziecko ale przerobilam temat j to mój najwiekszy skarb.Teraz też często się zmierzam z thm czy zaakceptuje 2 dziecko bo nie do konca mam instynkt macierzynski pomimo,ze dziecko bylo wyczekiwane
 
edzik u mnie na połówkowym wszystko ok :)
tylko cisnienie mam wysokie
czytam was ale sie nie udzielam,jakies doły ostatnio straszne,eahhh
3majcie sie dziewczynki :*

a necia121 mnie martwi ze nic nie pisze,juz tydzien minął
Ufff bo się zmartwiłam.Ta pogoda robi doły...u mnie dziś to samo ale własnie kopię się w tyłek i idę na spacer
 
Ja miałam kiedys bedac w terapii lęki,że nie wiem czy kocham swohe dziecko ale przerobilam temat j to mój najwiekszy skarb.Teraz też często się zmierzam z thm czy zaakceptuje 2 dziecko bo nie do konca mam instynkt macierzynski pomimo,ze dziecko bylo wyczekiwane
Ja tez sie boję jak to z tym instynktem. Ciesze się , że będę miec maluszka ale czasem uczucia mieszane. To wszystko chyba przyjdzie. Dużo tych różnych emocji
 
reklama
Ja nie, a on odpowiada za coś konkretnego?
Chyba ogolnie za przebieg ciazy. A pytam bo dzisiaj przy okazji badan krwi sprawidzlam poziom i chcialam ew. porównać wyniki:) Na ost wizycie lekarz (ale nie mój prowadzacy) przepisał mi ta luteine, w sumie bardziej profilaktycznie chyba, ale nie biore jej bo boje sie ze lęki nasili:/
 
Do góry