reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciężarówki z nerwicą

reklama
Edzik a Ty dalej bierzesz ta luteine tak? Kurde widzisz i cholera wie czy ona nie powoduje że te lęki caly czas sie pojawiają ...
Nadal se aplikuję 100mg,wcześniej 200.Pytalam ostatnio gin o te lęki to zaprzeczyła ale powiedziała,że niedlugo odstawię.We wtorek zmirniam gina,na takiego co w szpitalu pracuję i zapytam ponownie.
 
Nadal se aplikuję 100mg,wcześniej 200.Pytalam ostatnio gin o te lęki to zaprzeczyła ale powiedziała,że niedlugo odstawię.We wtorek zmirniam gina,na takiego co w szpitalu pracuję i zapytam ponownie.
No ja specjalnie do swojego psychiatry dzwoniłam, powiedział że nie nasili lękow , ale później przeczytalam ulotkę a tam co innego
 
A właśnie mam pytanie jeszcze do tych bardziej doświadczonych mamusiek , od ktorego tyg regularnie trzeba chodzić na ktg ? I co jaki czas ?
 
Ostatnia edycja:
Nadal se aplikuję 100mg,wcześniej 200.Pytalam ostatnio gin o te lęki to zaprzeczyła ale powiedziała,że niedlugo odstawię.We wtorek zmirniam gina,na takiego co w szpitalu pracuję i zapytam ponownie.
Edzik36 a bierzesz luteine 2 razy dziennie po 100 mg czy jak? Mnie lekarz kazał 2 razy dziennie po 100 ale biorę 1 raz dziennie /głównie z powodu przeczytanych ostrzeżeń o nasilonych lękach/. Właściwie nie wiem po co. Moze z racji wieku. Przepisał mi to kiedy powiedziałam o bólach brzucha na dole i skurczach lekkich, poza tym jest wszystko ok. Myślałam, że te skurcze są na tym etapie ciąży już normalne.
 
Dziewczynki, brałam luteine w pierwszym trymestrze i akurat przez ten czas lęków nie miałam jeszcze, także nie martwcie się
 
Dziewczynki, brałam luteine w pierwszym trymestrze i akurat przez ten czas lęków nie miałam jeszcze, także nie martwcie się
A od początku ciąży męczą Was lęki? Ja przez pierwsze 3 miesiące miałam takiego nerwa, że wszystko mnie denerwowało zamiast nich:) I jeszcze jedno pytanie znowu o relanium. Dobrze na Was działa? Ja od grudnia miałam wykupiony, walczyłam i nie brałam, ale ostatnio nie wytrzymałam. Wzięłam i powiem, że się zawiodłam. Pomogło na 3 godziny....
 
reklama
A od początku ciąży męczą Was lęki? Ja przez pierwsze 3 miesiące miałam takiego nerwa, że wszystko mnie denerwowało zamiast nich:) I jeszcze jedno pytanie znowu o relanium. Dobrze na Was działa? Ja od grudnia miałam wykupiony, walczyłam i nie brałam, ale ostatnio nie wytrzymałam. Wzięłam i powiem, że się zawiodłam. Pomogło na 3 godziny....

Na początku ciąży brałam jeszcze leki antydepresyjne i było ok. Potem dowiedzialam się o ciąży i stopniowo przestałam brać i po ok. 2,5 miesiąca się zaczęły straszne lęki, panika, złe samopoczucie psychiczne, bezsennosć i to całe gó..., które trwa do dzisiaj, mimo że już 1.5 mies. jestem znów na lekach /ale innych/. Relanium nie biorę- doraźnie ja biorę hydroksyzynę ale czasami niewiele pomaga /dziś nie pomogła-jestem tylko trochę senna a lęki się kłębią/.
 
Do góry