reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciężarówki z nerwicą

Termin mam na 2-4sierpnia,ale wizytę 17.07 i lekarz powiedzial,ze wyznaczy mi cc,poniewaz umowilam się z kardiologiem,ze przyjedzie zbadać małą do szpitala.Myślę,ze wiele kobiet ma ten lęk,tylko ja zaraz podciągam po nerwiczkę.. ale zaraz idę na terapię to się trochę wyprostuję:rofl:,a łącznie przytyłam juz 14kg,z czego przez ostatnie 2tyg.3kg...a nawet się nie obżerałam...niestety po cc dopiero mozna po 3mc ćwiczyć,więc najpierw chce isc do fizjo żeby mi pooklejal brzuch...podobno mięśnie szybciej wracają na miejsce.A Ty kiedy poród,te z chyba początek sierpnia?a te 20kg po sertralinie to jeszcze przed ciążą mi weszlo pomimo biegania 3x w tyg
nie ja mam termin na początek września, więc jeszczeeeeeee. Ja przed ciążą ważyłam 57 kg, a już mam 67, więc prawie 10 kg. Nie wiem czy też tak masz ale jak napade mnie lęk np o 2 w nocy to ide do kuchni i jem jakieś owoce, borókwki, brzoskwinie, i pije szklanke wody. Jedzenie mi pomaga w moich napadach.Ja mam zamiar sobie wziąśc potem trenera personalnego z koleżankami ; p hah ciekawe jak z czasem będzie. Idź na terapie to ci minie, na szczęście pogoda sie zaczyna psuć w te upały ja mam tak że nerwica sie nasila, duszno jest i trudniej sie oddycha, w nocy się męcze, wole jak nie ma takich upałów.
 
reklama
nie ja mam termin na początek września, więc jeszczeeeeeee. Ja przed ciążą ważyłam 57 kg, a już mam 67, więc prawie 10 kg. Nie wiem czy też tak masz ale jak napade mnie lęk np o 2 w nocy to ide do kuchni i jem jakieś owoce, borókwki, brzoskwinie, i pije szklanke wody. Jedzenie mi pomaga w moich napadach.Ja mam zamiar sobie wziąśc potem trenera personalnego z koleżankami ; p hah ciekawe jak z czasem będzie. Idź na terapie to ci minie, na szczęście pogoda sie zaczyna psuć w te upały ja mam tak że nerwica sie nasila, duszno jest i trudniej sie oddycha, w nocy się męcze, wole jak nie ma takich upałów.
Ja raczej się nie objadam bo zgaga mnie zabija często w nocy,ale waga rosnie.Choc z moum synem przytylam 25kg i zgubilam wszystko...teraz jak nie biore lekow to moze tez szybko pojdzie,mam nadzieję,ze nie bede musiala do nich wrocic bo po za kg to nie bylo duzej roznicy
 
Ja raczej się nie objadam bo zgaga mnie zabija często w nocy,ale waga rosnie.Choc z moum synem przytylam 25kg i zgubilam wszystko...teraz jak nie biore lekow to moze tez szybko pojdzie,mam nadzieję,ze nie bede musiala do nich wrocic bo po za kg to nie bylo duzej roznicy
Edzik, ale tylko po sertalinie tak tyjesz? A inne leki? Ja nie zauważyłam tycia po sertalinie. W ciąży przybyło mi 9-10 kg, zrxuciłam praktycznie 3-4 tg po porodzie. Dziś jest 7 tyg.jak urodziłam moją dxidzię. Nerwica teraz dokucza tak że masakra....
 
Edzik, ale tylko po sertalinie tak tyjesz? A inne leki? Ja nie zauważyłam tycia po sertalinie. W ciąży przybyło mi 9-10 kg, zrxuciłam praktycznie 3-4 tg po porodzie. Dziś jest 7 tyg.jak urodziłam moją dxidzię. Nerwica teraz dokucza tak że masakra....
Hej.Ja po wszystkich ssri tylam...oczywiscie psychiatra zarzucal mi objadanie się,ale ja pilnowalam na maksa żarcie i 3xtyg. po 10km biegalam(a byl czas,ze codziennie) U mnie widocznie te ssri zwalniaja metabolizm.Teraz jestem bez lekow i to tycie raczej ciazowe jest.. ale super,ze nie kazdy tyje...to nadzieja dla tych co muszą brać.No i ten czas leci jak szalony,dzidzia juz duża...super,ze do formy fizycznej wróciłaś.. a ta nerwiczka skubana czuje się zagrożona i się odzywa.Masz na nią jakiś sposób czy się biedna męczysz?może hipnoterapia?no i ja już po raz kolejny zachęcam słuchać na yt Divovic:laugh2:
 
Ja lepiej sie czuje juz i wlasnie tez staram sie duzo robic. Mam schizy czy z dzieckiem wszystko jedt okej przez moje nerwy.

Jak poszly badania prenatalne?

Zwolnienie odpada niestety bo max moge wziac thdzien.. chyba ze lekarz mi wypisze ale tutaj jest to bardzo bardzo mala szansa...nawet tak naprawde wiem ze nie mam o co pytac.

Mysle zeby zaczac macierzynski wczesniej juz ok listopada... i byc z brzuszkiem w domu, moze wtedy mi sie polepszy.
Narazie odliczam dni do 18 sierpnia bo wtefy zaczynam urlop i jade do Polski wiec to mnie jakos trzyma przy zyciu. Jeszcze raptem lekko ponad miediac wiec moze dam rade [emoji2]

A moge zapytac skad jestes? Mieszkasz za granica. Ja tez. Ja w Holandii.
 
Hej.Ja po wszystkich ssri tylam...oczywiscie psychiatra zarzucal mi objadanie się,ale ja pilnowalam na maksa żarcie i 3xtyg. po 10km biegalam(a byl czas,ze codziennie) U mnie widocznie te ssri zwalniaja metabolizm.Teraz jestem bez lekow i to tycie raczej ciazowe jest.. ale super,ze nie kazdy tyje...to nadzieja dla tych co muszą brać.No i ten czas leci jak szalony,dzidzia juz duża...super,ze do formy fizycznej wróciłaś.. a ta nerwiczka skubana czuje się zagrożona i się odzywa.Masz na nią jakiś sposób czy się biedna męczysz?może hipnoterapia?no i ja już po raz kolejny zachęcam słuchać na yt Divovic:laugh2:

A martwilam sie ze to ttlko ja tak tylam... na poczatku schudlam po niej ale nagle po okolo 4 miesiacach zaczelam tyc ale tez faktycznie mysle ze jadlam wiecej wtedy... juz sama nie wiem. Na pewno gromadzilam wode mocno.

Do tego ona przedtala juz tak super dzialac po pewnym czasie (docelowa dawka to bylo 100mg u mnie) i nie chcialam zwiekszac. Bralam ja od wrzesnia do ok kwiwtnia wiec dosc krotko nswet nie rok.

Ciekawe ile ja przytyje...

Przedwczoraj zazyczylam sobie rolade bezowa z malinami, dwa dni jezdzil po sklepach moj ukochany, zjadlam 3 kawalki i myslalam ze padne [emoji23]
IMG_9350.JPG
 

Załączniki

  • IMG_9350.JPG
    IMG_9350.JPG
    492,2 KB · Wyświetleń: 928
A moge zapytac skad jestes? Mieszkasz za granica. Ja tez. Ja w Holandii.

Ja w Anglii... przyznam ze nie cierpie sie do tego przyznawac haha, przeprowadzilam sie 2 lata temu, mialo byc tylko na 6 mkesiecy zeby sie podszkolic bo firma miedzynarodowa i zostalam [emoji51]

Mam kolezanke w Holandii, tez zdziwiona bylam jak bedac tam ogarnelam ze jedt tylu Polakow :))))
 
A martwilam sie ze to ttlko ja tak tylam... na poczatku schudlam po niej ale nagle po okolo 4 miesiacach zaczelam tyc ale tez faktycznie mysle ze jadlam wiecej wtedy... juz sama nie wiem. Na pewno gromadzilam wode mocno.

Do tego ona przedtala juz tak super dzialac po pewnym czasie (docelowa dawka to bylo 100mg u mnie) i nie chcialam zwiekszac. Bralam ja od wrzesnia do ok kwiwtnia wiec dosc krotko nswet nie rok.

Ciekawe ile ja przytyje...

Przedwczoraj zazyczylam sobie rolade bezowa z malinami, dwa dni jezdzil po sklepach moj ukochany, zjadlam 3 kawalki i myslalam ze padne [emoji23]Zobacz załącznik 876075
Może nie przytyjesz dużo.. a ta roladka! O rajuśku!wygląda apetycznie...zaraz męża wygonie do piekarni:angry::p
 
Hej.Ja po wszystkich ssri tylam...oczywiscie psychiatra zarzucal mi objadanie się,ale ja pilnowalam na maksa żarcie i 3xtyg. po 10km biegalam(a byl czas,ze codziennie) U mnie widocznie te ssri zwalniaja metabolizm.Teraz jestem bez lekow i to tycie raczej ciazowe jest.. ale super,ze nie kazdy tyje...to nadzieja dla tych co muszą brać.No i ten czas leci jak szalony,dzidzia juz duża...super,ze do formy fizycznej wróciłaś.. a ta nerwiczka skubana czuje się zagrożona i się odzywa.Masz na nią jakiś sposób czy się biedna męczysz?może hipnoterapia?no i ja już po raz kolejny zachęcam słuchać na yt Divovic:laugh2:
Edzik a które filmiki divovic polecasz, jest tego mnóstwo a ja nigdy nie słuchałam tego... Mozesz dać linka do tych co ci najbardziej pomagają?
 
reklama
Edzik a które filmiki divovic polecasz, jest tego mnóstwo a ja nigdy nie słuchałam tego... Mozesz dać linka do tych co ci najbardziej pomagają?
Wiesz co tam najlepiej słuchac po kolei,ale ja czasem slucham na wyrywki.Jedne pogadanki lepiej docierają,inne mniej.Ja lubie:Wyjsc z iluzji;Ignorowanie objawów,czy Mechanizm umyslu Zauwazylam,ze też jednego dnia 1 filmik trafia do mnie,innego dnia inny.Mają też Divovic Pogadanki(też są fajne).A Tu spis wg administratora Link do: Uporządkowane nagrania ; kanał YouTube - Forum - Nerwica - Derealizacja - Depersonalizacja - Depresja - Zaburzenia lękowe. Jak lubisz czytać to wejdź na ich stronę www.zaburzeni.pl. ja osobiscie wolę posłuchać,wtedy mogę też robić co innego
 
Do góry