reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciężarówki z nerwicą

Hej dziewczyny , a ja tak jak myślałam mam taki mniejszy krzyzys. Cała noc chodziłam .... Zaczęłam się w nocy denerwować czy przez głupi katar i kaszel nie urodzę w 32 tygodniu. To jest tragedia, bo jestem tak przeziębiona że cała noc kaszle i smarkam :( śniło mi się dzisiaj że urodziłam przed czasem. W śnie dziecko było zdrowe :)
 
reklama
A martwilam sie ze to ttlko ja tak tylam... na poczatku schudlam po niej ale nagle po okolo 4 miesiacach zaczelam tyc ale tez faktycznie mysle ze jadlam wiecej wtedy... juz sama nie wiem. Na pewno gromadzilam wode mocno.

Do tego ona przedtala juz tak super dzialac po pewnym czasie (docelowa dawka to bylo 100mg u mnie) i nie chcialam zwiekszac. Bralam ja od wrzesnia do ok kwiwtnia wiec dosc krotko nswet nie rok.

Ciekawe ile ja przytyje...

Przedwczoraj zazyczylam sobie rolade bezowa z malinami, dwa dni jezdzil po sklepach moj ukochany, zjadlam 3 kawalki i myslalam ze padne [emoji23]Zobacz załącznik 876075
Mmmm ta rolada , jaka piękna , mi w pierwszym trymestrze wyszedł cukier i przez kilka miesięcy nie jadłam noc słodyczy, a potem jakby naraz się skończyło. I muszę codziennie coś słodkiego zjeść . Teraz codziennie ciasta piekę , bo są wiśnie maliny , jagody --otem też tak tyje : p
 

No wlasnie mnie moj ukochany stradzy ze nabawie sie cukrzycy ciazowej :o ale tez dopiero teraz zsczelam jesc slodkie i naprawde nie czesto ale duzo na raz (wczoraj 3 kawalki tej rolady i dzis juz ja dokonczylam ostatnie dwa kawslki hahah) ale skonczyla sie i juz nie jem hmmm

Lubie miec tylko takie zmartwienia dziewczyny [emoji23]
 
hej dziewczyny, jak tam wasze samopoczucie przed weekendem? ja jestem chora i problemy z zatkanym nosem pogłębiają moją nerwicę. Nie wychodzę nigdzie bo nie wiem kiedy ostatnio aż tak byłam chora no i oczywiscie jest gorzej. Tyle dobrze ze przez chorobe jeszcze dobrze sypiam i jakos mi te dni lecą. Jak tam u was?
 
hej dziewczyny, jak tam wasze samopoczucie przed weekendem? ja jestem chora i problemy z zatkanym nosem pogłębiają moją nerwicę. Nie wychodzę nigdzie bo nie wiem kiedy ostatnio aż tak byłam chora no i oczywiscie jest gorzej. Tyle dobrze ze przez chorobe jeszcze dobrze sypiam i jakos mi te dni lecą. Jak tam u was?
Oj coś Cię to przeziębienie długo trzyma.Polecam miod Manukka...a u mnie im blizej do porodu tym bezsennosc i nerwiczka się odzywa.Dzis 38tc się zaczyna i bole okropne.Mam nadzieję,ze mała nie zaskoczy mnie wcześiej
 
Oj coś Cię to przeziębienie długo trzyma.Polecam miod Manukka...a u mnie im blizej do porodu tym bezsennosc i nerwiczka się odzywa.Dzis 38tc się zaczyna i bole okropne.Mam nadzieję,ze mała nie zaskoczy mnie wcześiej
no strasznie długo własnie, już mi to na płuca zeszło, 38 tydzień to już bezpieczny termin całkowice, nie wolałabyś mieć już tego za sobą? ale super sie masz że już prawie koniec;)
 
A w którym jesteś obecnie tygodniu? Trzymam za Ciebie mocno kciuki :* Mam dokładnie tak samo, jak się nie wyśpię albo śpię zbyt długo moje ataki są mocniejsze. Jak wygląda Twój atak? Duszno, kręci Ci się w głowie, masz nogi z waty i wrażenie że zemdlejesz? U mnie to tak właśnie wygląda. Potrafię się ze strachu zrobić cała blada i jeszcze bardziej sobie wmawiam. Nie wiem już co jest prawdą a co wytworem mojej wyobraźni. Postaram się tak jak mówisz spróbować tego, ale poszukam gdzieś na internecie bo na razie czuję, że nie mogę się zmuszać do wyjścia z domu. Za niedługo wychodzę do ginekologa trzymaj mocno kciuki żebym tam szczęśliwie doszła i wróciła już do domu. Czy jak wychodzisz z domu potrafisz się wyluzować? Czy masz też natrętne myśli , że zemdlejesz że coś się stanie? Podziwiam Cię za wolę walki ... naprawdę. ja jestem jak dziecko we mgle
A co u Ciebie xevxevx ? nie dałas znać jak u lekarza było ;) czujesz się już troche lepiej?
 
no strasznie długo własnie, już mi to na płuca zeszło, 38 tydzień to już bezpieczny termin całkowice, nie wolałabyś mieć już tego za sobą? ale super sie masz że już prawie koniec;)
Pewnie,ze wolalabym,ale ze wzgl.na to,ze kardiolog ma przyjechac do szpitala to lepiej zebym miala termin porodu...no ale nie wszystko idzie zaplanowac.Poki co nerwiczk a mega ściska mi plecy....jakis koszmar
 
Pewnie,ze wolalabym,ale ze wzgl.na to,ze kardiolog ma przyjechac do szpitala to lepiej zebym miala termin porodu...no ale nie wszystko idzie zaplanowac.Poki co nerwiczk a mega ściska mi plecy....jakis koszmar
to nie nerwiczka , to dzieciak ci jakis nerw uciska i tyle :) to już jest dużo dziewczyna więc teraz twoje bóle spowodowane są maleństwem :) mi wczoraj mąż masował gość ogonowa tak mnie bolala mocno :)
 
reklama
hej dziewczyny, jak tam wasze samopoczucie przed weekendem? ja jestem chora i problemy z zatkanym nosem pogłębiają moją nerwicę. Nie wychodzę nigdzie bo nie wiem kiedy ostatnio aż tak byłam chora no i oczywiscie jest gorzej. Tyle dobrze ze przez chorobe jeszcze dobrze sypiam i jakos mi te dni lecą. Jak tam u was?

Cześć Wam! Ja miałam dziś usg genetyczne, noc z głowy ze stresu ;) ale wszystko jest w porządku! Więc kamień z serca.
Niestety nerwiczka mi dokucza, ciągle się boję, czasem już nie wiem czego. No i wieczny ból żołądka i wkręcanie sobie, że to coś poważnego ;( te lęki i natrętne myśli znikały tylko jak brałam leki, walczę ze sobą żeby ich nie brać. Hydroksyzyna usypia, ale na drugi dzień czuje się po niej fatalnie, całkiem bez sił i energii i wali mi serce.
Mam zapas asentry, ale odkładam z każdym dniem dla dzidzi ;)
U mnie teraz 13 tydzień, pani doktor powiedziała, że wygląda na dziewczynkę, ale to wiadomo jeszcze wcześnie :)
Edzik jak masz fajnie że to już za chwilę!
Sardnas współczuję, miód jest dobry, mleko z czosnkiem, może jakieś inhalacje?
3majcie się Mamuśki
 
Do góry