reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciężarówki z nerwicą

Właśnie czy w pierwszym trymestrze też bralas.Dwa lata nie biorę lekarstw w lutym spadek formy i w lutym ciąża .Zaczęłam brać lekarstwa przez trzy dni i zrobiłam test bo coś mnie tknelo no i bez lekarstw .
W 1 trymestrze akurat nic nie brałam bo lekarka odradzala, wytrzymałam jakoś do 5 tego m-ca A potem było ciężko ...
 
reklama
Anbed gratulacje :-) :)
Ja za wiele nie wiem oprócz tego że tych wód płodowych mam za dużo. Z dzidzia chyba wszystko dobrze, bo nic nie mówią. Cukry mam nie unormowane i pewnie przez to muszę być dłużej w szpitalu. Już wiem że napewno jutro nie wyjdę :sad: no ale jak trzeba to trzeba. Szkoda mi tylko moich dziewczynek, co prawda są u mojej mamy więc jest ok ale tęsknię już
 
Anbed gratulacje :-) :)
Ja za wiele nie wiem oprócz tego że tych wód płodowych mam za dużo. Z dzidzia chyba wszystko dobrze, bo nic nie mówią. Cukry mam nie unormowane i pewnie przez to muszę być dłużej w szpitalu. Już wiem że napewno jutro nie wyjdę :sad: no ale jak trzeba to trzeba. Szkoda mi tylko moich dziewczynek, co prawda są u mojej mamy więc jest ok ale tęsknię już
A jak z nerwicą ,bierzesz coś?
 
Hej kobietki!
Piszę świeżo po wizycie u mojej psychiatry. Córka ma 3 miesiące skończone, karmię piersią od porodu na dawce 25mg, od 3tygodni na 50mg. Powiedziała że brałam dawke dla dzieci, nie leczniczą. I nie ma prawa zadziałac. Mam zwiększyć do 75mg. I że max 125mg sertraliny przy kp, więcej nie zaleca. A od 100mg dzieli na dwa razy na dobę żeby w jednej dawce nie brać. Mała nie ma żadnych problemów, rozwija się dobrze, a lek podobno do mleka prawie nie przenika. Ufałam jej biorąc leki w ciąży więc zaufam teraz. Zwiększam dawkę bo za trochę oszaleje...
3majcie się ciepło!
Super. Oby było lepiej. Ja jednak się umówiłam do mojego psychiatry któremu zawsze ufałam. Bo on najlepiej dobiera leki do objawów. Będę brać to co zaleci.
 
Anbed gratulacje :-) :)
Ja za wiele nie wiem oprócz tego że tych wód płodowych mam za dużo. Z dzidzia chyba wszystko dobrze, bo nic nie mówią. Cukry mam nie unormowane i pewnie przez to muszę być dłużej w szpitalu. Już wiem że napewno jutro nie wyjdę :sad: no ale jak trzeba to trzeba. Szkoda mi tylko moich dziewczynek, co prawda są u mojej mamy więc jest ok ale tęsknię już
Dzięki ja też tęsknię za dziećmi
 
reklama
Do góry