reklama

Co jesc w ciazy?

Temat na forum 'Dzieci urodzone w sierpniu 2006r.' rozpoczęty przez asmodis, 16 Luty 2006.

1. asmodis

asmodis Sierpniowa mama'06 Mama Motylka

Tak sie zastanawiam, moze wiecie co tak naprawde powinno sie jesc w ciazy? Wiem, ze duzo nabialu: serki, jogurty, mleczko, pieczywo ciemne, owoce, warzywa, ryby.
    Zastanawiam sie czy jest cos jeszcze bardzo waznego, jak wiecie to piszcie. Przynajmniej kazda z nas bedzie wiedziala co tak naprawde jest w okresie ciazy dla nas wazne i dla naszych malenstw

2. karoo-kp

karoo-kp Mama Jagodzianki

No dobra, wrzucam w takim razie diete dla kobiet w ciazy, podkreslajac jednoczesnie, ze post bylby olbrzymi, bardzo dlugi i nudny ;)
    Ja z zadnej diety nie korzystam i dobrze mi z tym. Uwazam, ze organizm sam sie domaga potrzebnych rzeczy :)

Ponoc jest to sietka dla kobiet w ciazy chorych na cukrzyce, ale kolezanka mnie zapewniala, ze kobieta zdrowa moze spokojnie sie wg niej odzywiac, i tyje nieduzo i do konca ciazy zachowuje sprawnosci i zdrowie.

Diete mam w formacie wordowskim - kto ma ochote, niech poda mi maila, z checia wysle.

Pozdrawiam :)

3. reklama
  4. asmodis

ja bardzo chetnie na ta diete sie skusze. wyslalam Ci prywatna wiadomosc z meilem. Dziekuje za tak szybkie odpisanie :)

5. karoo-kp

karoo-kp Mama Jagodzianki

Bardzo prosze, juz poszla :)

6. asmodis

Dziekuje bardzo

7. bija

bija Początkująca w BB

Ja również bardzo proszę o przesłanie diety :-)

Pozdrawiam serdecznie!

8. KANKIYA

KANKIYA Fanka BB :)

ja słyszałam, że lepiej ograniczac owoce ze względu na cukry i zastepowac je warzywami, ale jakos mi ciezko...:):) nawet moj dr powiedzial, ze waga wciaz mi rosnie , bo opycham sie owocami:):) buuu a jak tak lubie nektarynki i nie wyobrazam sobie dnia bez nich:):)

9. bija

bija Początkująca w BB

To fakt, owoce zawierają cukier, ale możesz jeść codziennie owoce, ale w odpowiednich porcjach...np. 3 szt. dziennie, a nie 10 szt.
    Pomiędzy posiłkami powinno być ok. 1,5 - 2 godz. różnicy...aby organizm miał czas na strawienie :-)
    Należy jeść częściej a mniej :tak:

Pozdrawiam

10. reklama

Poleć forum