reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Co lubimy jeść, czym lubimy pluć :)

reklama
My dzisiaj pierwszy raz marchewkę. Smakowało mu, bo jak chciałam przestać podawać to się rozbeczał,a jak dałam łyżeczkę to buzię otworzył :D
 
Ja podaje Lence samo wodę,smakowala z jablkiem i melisa,albo z hippa soczki jablkowy i marchewkowy ale rozcienczam je z woda. Jak narazie Lenka nie narzeka:) zamierzam jej kupić jeszcze herbatke malinowa.
 
my podajemy malemu wode mineralna z sokiem jablkowym (hippa) i herbatke rumiankowa, woda pluje :-D
jemy juz jabluszka i marchewki :-) jabluszko uwielbiamy, na marchewke zaczynamy robic minki ;-)
 
ja jeszcze wrócę do tematu wody :-) jakiej firmy wodę podajecie? Humana, Mama i ja, Primavera (ta różowa)? czy inne? gotujecie je?
słyszałam, że w Rossmanie z babydream jest woda i nie trzeba przegotowywać
 
Ja podaję Żywiec Zdrój. Moja siostra podawała Primavera i też gotowała

U nas dzisiaj pierwsze podejście do marcheweczki, smakowało pomimo tego, że jadł łyżką dla roczniaków (bo tylko taką udało nam się w markecie kupić). Dobrze, że się szeroko uśmiechał to jakoś dało się zaaplikować;-). Docelowa łyżeczka dopiero dojdzie na początku tygodnia:-D
 
U nas króluje Primavere, nie gotuje. Przeważnie używam na szybko, do zrobienia herbatki- na mleko gotuję:-)
U nas ostatnio było drugie podejście soczku marchewkowego i praktycznie wszystko zostało wyplute, poczekam jeszcze z tydzień i wprowadzę marcheweczkę w słoiczku, łyżeczki kupiłam z BabyOno, fajne bo giętkie i niska cena też była plusem:tak:
 
reklama
ja do herbatek i mleka uzywam normalnej wody przegotowanej, a na szybko do picia to wlasnie jest ta woda z sokiem hippa

zobaczcie w rossmanie czy nie maja lyzeczek, my kupilismy wlasnie tam ale w dm tez widzialam nie wiem tylko jak to sie ma cenowo w PL tu byly za nie cale 2€
 
Do góry