reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Co na katar?

Witam
Mam problem a właściwie ma go mój mały synek. Wiktor ma 5 lat i cierpi na katar, który nie opuszcza go prawie w ogóle, czy moglibyście podać jakieś skuteczne metody radzenia sobie z katarem, takie babcine sposoby, albo jakieś środki, które stosujecie, a jemu przyniosły by ulgę?? Dziękuję i pozdrawiam:)
 
reklama
Chyba nikt nie przesunie mi tego wątku, nie znam się zbyt dobrze na kompie i napewno nie dam rady go odszukać. Byliśmy u lekarza, ma krzywą przegrodę nosową, i stąd ten katarek. Chodziło mi o babcine sposoby.... Petunia co to jest?? I napewno dla dzieci??
 
Nie bój się to można stosować nawet u niemowlaczków!Siostra to stosowała u swojej córki i jej pomogło!Zapytaj lekarza jak się boisz ale to jest bezpieczne.
 
Witaj,
Ja miałam ten sam problem - co prawda mój synek jest młodszy ale też przedszkolak :)
Poradziliśmy sobie vitaminą C i rutinoskorbinem a do tego jak się tylko zaczyna katar bierzemy kropelki Sinupret a jak nie daj Boże dołącza do tego jeszcze kaszel :( to od razu Eurespal (wiem że na temat tego ostatniego są bardzo różne opinie natomiast w naszym przypadku działa rewelacyjnie -dzięki niemu antybiotyk wchodzi w ruch dwa max. trzy razy w roku:)
 
lukaaa:-) najlepiej gdyby nosek twojego synka zobaczył laryngolog. Ja mam podobny problem, z tym że mój synek ma dopiero niecałe 2 latka. Ma często zatkany nosek i choroba albo przeziębienie min. raz w miesiącu, również antybiotyk. Teraz leczymy to laryngologicznie. Zapalenie noska powoduje, że dziecko oddycha buzią. Mój mały dodatkowo bardzo się ślini, bo nie oddycha nosem. Mamy maści do noska i zyrtec na zmniejszenie ewentualne trzeciego migdała. Czy twój synek ma także czasami ból ucha?
 
reklama
Założę się, że przyczyna tkwi w przegrzanych salach. W szkołach strasznie grzeją i jest tam za suche powietrze.
 
Do góry