reklama

co na obiad.....?

Temat na forum 'Dzieci urodzone w sierpniu 2006r.' rozpoczęty przez bedyta, 26 Lipiec 2008.

1. bedyta

bedyta Sierpniowa mama'06

dzisiaj pizza domowa:
    ciasto, pieczarki smażone, szynka, sos pomidorowy, kukurydza i dwa rodzaje sera...
    Alka: zupka jarzynowa krem i olbrzymia porcja pizzy:-)

2. mada78

mada78 Sierpniowa mama'06 Fan(ka)

Bedyta- super watek, ale czasami przepis jaki by sie przydał;-)i błagam nie gotujcie nic bardzo skomplikowanego bo mi wstyd...ja to kiepska kuchara jestem-tylko podstawy:zawstydzona/y:

3. reklama
  4. bedyta

mada myślę że tu tylko pomysły, podpowiedzi, bo świetny przepisowy wątek już jest;-)
    jutro:
    młoda czerwona kapusta, roladki wieprzowe i kluski śląskie (bo mam jeszcze stare ziemniaki), a dla Alki przede wszystkim rosół z miechem:-p

5. mada78

mada78 Sierpniowa mama'06 Fan(ka)

Bedyta- wiem, wiem ale tam to juz wogóle strach mi wchodzić w tych waszych przepisach to ja bym sie zabiła:sorry2::zawstydzona/y:ja naprawde kiepsko gotuje i to co najprostsze...ja po prostu nieznosze stania przy garach a już wymyślanie obiadu "na jutro" doprowadza mnie do szłu:-p
    ale wątek na pewno sie przyda, nieśmiało bede wchodzić i podpatrywac co cudowne żony potrafia i może w końcu sie czegoś naucze:tak:

6. ollesia

ollesia mama Krecików

A u nas dzisiaj nuggetsy z przepisu Dominique i fasolka szparagowa. Dla Piotrusia pomidorowka z makaronem, a dla Weroniki mleko. :-)

7. belgrano

belgrano Sierpniowa mama'06 Wdrożona(y)

bedyta zapodaj przepis na pizze bo ja robie ale wychodzi mi zawsze jakis zakalec lub gumowe to ciasto:-(

8. bedyta

już podbiłam na przepisowym;-)
    a jutro: pieczeń rzymska, mizeria i świeżo ukopane ziemniaczki:-p
    dla Alki: co teściowa zalosuje z zamrażarki:-p

9. sandra1982

sandra1982 Sierpniowa mama'06 Fan(ka)

U nas dzisiaj pomidorowka z lanym ciastem :tak:
    A jutro kurczak, kluski slaskie i surowka coleslaw :tak::-)

(az sie glodna zrobilam :-p)

10. reklama
  11. bedyta

ale bym zjadła pomidorówki:-)
    dzisiaj: schabowy, ziemniaczki i gotowana biała kapusta:tak:

12. sandra1982

sandra1982 Sierpniowa mama'06 Fan(ka)

Bedytka, a daj przepis na przepisowym na ta gotowana kapustke :tak::-) Bo ja robie tylko zasmazana :tak:

Poleć forum