reklama
Forum BabyBoom.pl

Dzień dobry

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

• Nacięcie krocza, czy cesarskie cięcie - oba zabiegi pozostawiają blizny. Czy ktoś ci powiedział w jaki sposób o nie zadbać, żeby po wygojeniu nie sprawiały ci dyskomfortu? Fizjoterapeutka Agata Skoworodko opowiada , czym są blizny, jak wygląda proces gojenia i jak możemy sobie pomóc, żeby je uelastycznić. Obejrzyj wywiad i podziel się swoim doświadczniem.

A teraz coś totalnie babyboomowego. Jedna z naszych użytkowniczek pisze bardzo kobiecą książkę. Gorąco zapraszam do czytania i komentowania. Pomożesz się jej rozwinąć, podzielisz uwagami, słowami wsparcia? Przeczytaj

reklama

co na obiad.....?

bedyta

Sierpniowa mama'06
Miasto
Rybnik
Rozwiązania
0
dzisiaj pizza domowa:
ciasto, pieczarki smażone, szynka, sos pomidorowy, kukurydza i dwa rodzaje sera...
Alka: zupka jarzynowa krem i olbrzymia porcja pizzy:-)

reklama

mada78

Sierpniowa mama'06 Fan(ka)
Miasto
sosnowiec
Rozwiązania
0
Bedyta- super watek, ale czasami przepis jaki by sie przydał;-)i błagam nie gotujcie nic bardzo skomplikowanego bo mi wstyd...ja to kiepska kuchara jestem-tylko podstawy:zawstydzona/y:

bedyta

Sierpniowa mama'06
Miasto
Rybnik
Rozwiązania
0
mada myślę że tu tylko pomysły, podpowiedzi, bo świetny przepisowy wątek już jest;-)
jutro:
młoda czerwona kapusta, roladki wieprzowe i kluski śląskie (bo mam jeszcze stare ziemniaki), a dla Alki przede wszystkim rosół z miechem:-p

mada78

Miasto
sosnowiec
Rozwiązania
0
Bedyta- wiem, wiem ale tam to juz wogóle strach mi wchodzić w tych waszych przepisach to ja bym sie zabiła:sorry2::zawstydzona/y:ja naprawde kiepsko gotuje i to co najprostsze...ja po prostu nieznosze stania przy garach a już wymyślanie obiadu "na jutro" doprowadza mnie do szłu:-p
ale wątek na pewno sie przyda, nieśmiało bede wchodzić i podpatrywac co cudowne żony potrafia i może w końcu sie czegoś naucze:tak:

ollesia

mama Krecików
Rozwiązania
0
A u nas dzisiaj nuggetsy z przepisu Dominique i fasolka szparagowa. Dla Piotrusia pomidorowka z makaronem, a dla Weroniki mleko. :-)

belgrano

Sierpniowa mama'06 Wdrożona(y)
Rozwiązania
0
bedyta zapodaj przepis na pizze bo ja robie ale wychodzi mi zawsze jakis zakalec lub gumowe to ciasto:-(

bedyta

Sierpniowa mama'06
Miasto
Rybnik
Rozwiązania
0
bedyta zapodaj przepis na pizze bo ja robie ale wychodzi mi zawsze jakis zakalec lub gumowe to ciasto:-(
już podbiłam na przepisowym;-)
a jutro: pieczeń rzymska, mizeria i świeżo ukopane ziemniaczki:-p
dla Alki: co teściowa zalosuje z zamrażarki:-p

sandra1982

Rozwiązania
0
U nas dzisiaj pomidorowka z lanym ciastem :tak:
A jutro kurczak, kluski slaskie i surowka coleslaw :tak::-)

(az sie glodna zrobilam :-p)

bedyta

Sierpniowa mama'06
Miasto
Rybnik
Rozwiązania
0
ale bym zjadła pomidorówki:-)
dzisiaj: schabowy, ziemniaczki i gotowana biała kapusta:tak:

reklama

sandra1982

Rozwiązania
0
Bedytka, a daj przepis na przepisowym na ta gotowana kapustke :tak::-) Bo ja robie tylko zasmazana :tak:

Polecamy

null

Nowe wątki

reklama

Konkursy i testy

Test

Brzuszek dziecka potrzebuje pomocy? Sprawdź Eva/Qu Bambini

Zgłoszenia przyjmujemy do 27/10/2019

Konkurs

Wygraj zestawy od Pampers! Konkurs fotograficzny - To już umiem!

Zgłoszenia przyjmujemy do 24/09/2019

Konkurs

Konkurs: Mój czas na sok, moja chwila na sok

Zgłoszenia przyjmujemy do 23/09/2019

Nowe pytania

Do góry