reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

co na obiad.....?

Ale robicie smaki, u mnie narazie skonczyły sie obiady na stołowce i jestem skazany na obiady domowe więc przepisy sie przydadza bo tak to ciagle miałbym dewolaje lub inne kotlety:-)
 
reklama
Ale robicie smaki, u mnie narazie skonczyły sie obiady na stołowce i jestem skazany na obiady domowe więc przepisy sie przydadza bo tak to ciagle miałbym dewolaje lub inne kotlety:-)

No nie, mialby dewolaje i inne kotlety i jeszcze mu zle ;-)

U nas dzisiaj zupka jarzynowa z makaronem wczorajsza i krokiety z farszem do pierogow ruskich. Jakos tak mi sie zachcialo... Do tego mizeria ze sloiczka i moze pomidorki w smietanie. Mala pewnie zje zupke, bo nalesniki na slono jej nie leza.
 
Wiesz a gdzie jakieś dania jarskie?:-). Ja mam mało w domu bywam a strasznie lubie pichcić a moja nie i nie chce sie jej wydziwiać. Może robi to specjalnie bym ja robił:-))))

No nie, mialby dewolaje i inne kotlety i jeszcze mu zle ;-)

U nas dzisiaj zupka jarzynowa z makaronem wczorajsza i krokiety z farszem do pierogow ruskich. Jakos tak mi sie zachcialo... Do tego mizeria ze sloiczka i moze pomidorki w smietanie. Mala pewnie zje zupke, bo nalesniki na slono jej nie leza.
 
A farsz do ruskich to ser i ziemniaki? Bo powiem szczerze, ze nigdy nie robilam:sorry2:a zjadlabym takich dobrych polanych skwareczkami mniammmm :-):-):-)
Sandra, dokladnie, ja robie mniej wiecej w proporcjach 1:2 - jedna czesc twarogu i dwie czesci ziemniakow, ugotowane zimne ziemniaki i twarog miele, do tego dodaje podsmazona cebulke, sol, pieprz i to wszystko :-) Mozna jeszcze dodac podsmazony boczek jak ktos lubi - ja niespecjalnie, wole skwareczki na wierzch ;-)
Nalesniczki wyszly super :-) I Jeszcze na jutro na obiadek mam :-) Podsmazone na maselku rewelacja.

Belrano, zartowalam, rozumiem :-) Jarskie dania tez sa dobre i urozmaicenie potrzebne :-)

Ja bylam dzisiaj w szoku - Jagoda nie dosc, ze zjadla troche zupki, to w dodatku wchlonela prawie calego nalesnika z farszem i do tego zjadla troche pomidora do obiadku :szok:;-)
 
Bedyta, ja ostatnio na jakims forum wyszukalam, ze mozna tak nalesniki zrobic i bylam szoku - do glowy by mi nie przyszlo, a przeciez nalesniki robie czasem i z mieskiem i z grzybkami, a tu taki szok ;-)
 
Musze zrobic albo takie nalesniki "ruskie" albo pierogi :tak::-) Mniam, pycha! :tak:

U nas dzisiaj gulasz, kasza i mizeria :tak:

Wczoraj zupa brokulowa i pulpeciki wieprzowo-drobiowe z platkami owsianymi, a przedwczoraj drobiowe kotlety mielone, ziemniaczki i buraczki (homemade ;-):-))
 
reklama
Bedyta, ja ostatnio na jakims forum wyszukalam, ze mozna tak nalesniki zrobic i bylam szoku - do glowy by mi nie przyszlo, a przeciez nalesniki robie czasem i z mieskiem i z grzybkami, a tu taki szok ;-)
u nas ruskie naleśniki znane od czasów akademika, usmażyć naleśniki było szybciej niż nakleić pierogów:-p

dzisiaj były placki ziemniaczane, pyszne wyszły, Aluta pomagała robić, a jutro pieczeń z karczku i dla Alki rosołek z grysikiem:tak:
 
Do góry