reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

co na obiad.....?

reklama
U nas dzisiaj poledwiczki wieprzowe w sosie borowikowym, do tego kluseczki i ogorki musztardowe :tak:
Sara ma sloik z ryba :-p
 
hm a ja nie wiem co zrobic u nas :D moje urodzinki nie wiem co mezus planuje na wieczor a wiem ze cos tam kombinuje ale na szelki wypadek tez cos upichce:D

mysle ze makaraon z mieskiem i jakis ostry sos do tego:D
 
U mnie przez dwa dni byly krokiety z kapusta i grzybami i barszcz :-p bo robilam na wigilie do pracy, wiec przy okazji wszyscy w domu skorzystali ;-):-)
 
U mnie przez dwa dni byly krokiety z kapusta i grzybami i barszcz :-p bo robilam na wigilie do pracy, wiec przy okazji wszyscy w domu skorzystali ;-):-)
dobre, dobre ja też chcę:tak:
u nas w końcu był obiad.... dla Alki pomidorówka, a dla nas piersi z kurczaka, ziemniaki i surówka z białej kapusty:tak:
 
u nas w końcu był obiad.... dla Alki pomidorówka, a dla nas piersi z kurczaka, ziemniaki i surówka z białej kapusty:tak:
Pewnie niezle sie rzucili na taka wyzerke, co Bedytko? ;-):-);-) Wyglodniali po kanapkach obiadowych ;-):-D;-)

Ja wczoraj wieczorem ugotowalam Sarze garnek rosolu na giczy cielecej i zrobilam jej z grysikiem, do tego wtarlam marcheweczke, zielona pietruszeczka - 4 porcje ma zamrozone, a 2 odlozone w lodowce na dzisiaj i jutro :tak:
A co dla nas ,czyt. starych, to nie wiem :-p;-)
 
ok mam szybkie pytanko bo tak czytam i czytam i co chwile sie pojawia.. dla nas to i to na obiad a dla "tu imie dziecka] cos innego..

wasze male szkraby jedza cos innego a wy cos innego?
 
reklama
wasze male szkraby jedza cos innego a wy cos innego?
Domiska, u nas wyglada to tak, ze jak mamy na obiad cos czego Sara na pewno nie zje albo lepiej, zeby nie jadla (np. cos z jakims fixem albo ostrego albo ciezkostrawnego albo z dnia poprzedniego itd.) to Sara dostaje jakas zupe albo danie ze sloika przystosowane dla dzieci w jej wieku :tak:
Ale jak robie jakas zupe (u nas raczej rzadko sa zupy, a ze Sara lubi to gotuje dla niej na kilka porcji) czy np. kotlety, ziemniaczki i mizerie/buraczki czy jakies pulpety itd. to wtedy je z nami.
No i jak ja w pracy jestem to moja mama czesto tacie ugotuje cos na szybko, wiec Sara ma wlasne menu ;-):tak::-)
 
Do góry