reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

co na obiad.....?

Widze, ze pizzowy dzien byl wczoraj ;-):-)

Z mojej faszerowanej lopatki nic nie wyszlo, bo takie ochlapowe to mieso bylo, wiec zrobilam normalna pieczn w sosie pieczarkowym ;-):tak::-) Do tego kluski z dziurka (wyszly pychotkowe, takie "gumowe", normalnie palce lizac, Sara wciela 4 sztuki!) i buraczki z jablkiem i cebulka siekana :tak::-)


Dziewczyny, bo mam straszna ochote, a kojarze ze kiedys ktoras podawala tu przepis - prosze o przepisik na kluski na parze :-) bylabym wdzieczna, taki sprawdzony, ktory sie uda :tak::-)
Chce zrobic w srode takie kluchy z sosem jagodowo-waniliowym :tak::-) Takie smaki z dziecinstwa mam :-p:-D
 
reklama
sandra ja chyba dawałam, albo chciałam przynajmniej:-p musiałabyś wstecz poszukać na tym wątku:tak:
u mnie schabowy dzisiaj był z czerwoną kapustą i ziemniakami, Aluta wcinała jak szalona, nawet babci poskarżyła po południu, że była niebieska kapusta:-p
jutro schabowych ciąg dalszy... aż się skończą;-)
 
U nas dzisiaj koperkowa z lanym ciastem :tak:


Bedytko, to poszukam ;-):-) bo wlasnie tak jakos kojarze, ze cos ktos wstawial kiedys, tylko kiedy to bylo i czy znajde :-p
 
napisz jak tą koperkową z lanym ciastem robisz, ja znam tylko z ryżem:-p
u mnie były jeszcze schabowe, a jutro pierogi:tak:
 
Bedytka, ja koperkowa robie na rosole :tak: W przecedzonym wywarze gotuje ciasto lane, dodaje troche slodkiej i troche kwasnej smietany i na sam koniec, bez gotowania juz, dodaje posiekany koperek :tak::-) Cala filozofia :-p a zupa pycha :tak:


Zrobilam dzisiaj kluski na parze z sosem owocowym (mix truskawek, malin i jagod z Hortexu) :tak::-) Wyszly pychotkowe i jak urosly! :-D
Przepis od sasiadki :tak: wiec jak ktoras ma ochote to podam przepis :tak:
 
Dzisiaj barszczyk ze smietana i ziemniakami - na zyczenie Sary ;-):-)- nie poszla do przedszkola, bo nie mialabym jej jak odebrac, bo do 18 w pracy siedze :blink:
 
sandra- ja poprosze przepis:tak:
nie moje to smaki z dzieciństwa, ale mojeo męza owszem, także chyba zrobiłabym mu niespodziankę takim obiadkiem;)

a u nas dziś naleśniki z serem i konfiturą- jula sama o nie rano dziś poprosiła:-) po przedszkolu wtryniła duże dwie sztuki;)
 
Sandra, Twoja salatka ziemniaczana jest super! Bede ja robic w sezonie grillowym. Jak kiedys wydasz ksiazke kucharska, to kupie na pewno! :)
 
reklama
Sandra, Twoja salatka ziemniaczana jest super! Bede ja robic w sezonie grillowym. Jak kiedys wydasz ksiazke kucharska, to kupie na pewno! :)
Haha, a wiesz, ze z checia bym cos takiego wydala ;-):-D;-)

Przepis na kluchy wkleje jutro, bo nie chce mi sie lezc do kuchni teraz i szukac kartki :-p


A jak tam gotowanie na swieta? Co dobrego robicie? :-)
U nas tradycyjnie zurek z biala kielbacha, salatka jarzynowa, 2 rodzaje sledzi, na dwa dni swiat nakupilysmy z mama na rolady, do tego kluchy i jakas kapucha czy cos ;-) a tak to jeszcze schab z rodzynkami na zimno, szynka wedzona gotowana, szynka na zimno peklowana (tez domowej roboty), pasztet i jajka faszerowane :tak: To chyba tyle byloby z glownych dan ;-):-p
 
Do góry