reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Co na prezent dla 3-latki?

A może jakieś instrumenty np organki?Coś co można przy tym majstrować sa i dla dziewczynki i chłopca...ja na szczęśćie w tym roku praktycznie mała chciała duże łożko dla siebie więc i potrzebne i prezent od mikołaja od razu:) a do tego mikrofon i książki do kolekcji z kubusiem .Lalki u nas nie na topie,woli wozić maskotki z stumilowego lasu.A co do fajnych rzeczy ludziki little people i całe miasteczka. tematyczne fajna zabawka na dłużej i można rozbudowywać.
 
reklama
na Święta to jestem jednak za zabawkami, nawet w zeszłym roku z premedytacją usiadłyśmy u babci pooglądać mini mini,zeby mała sobie podpatrzyła :p i dostała co chciała :)
 
A może kupić coś z czym dziecko mogłoby poszaleć na podwórku. Myślę tu np o rowerku trójkołowym. Taki rowerek, przeznaczony dla dzieci powyżej drugiego roku życia. Myślę, że sprawi on wiele frajdy i radości dziecku i jak rodzicom.
 
może jakieś zestawy do tych które juz posiada? jest wiele dodatków do lalek jak: samochody, domy, ubranka (zależy jaki rodzaj lalek woli: barbie, szmacianki etc? )
 
Moja córeczka skończy za kilka dni 3 lata i mam dużo pomysłów, tylko kasy brak, zeby realizowac.
Dostanie książeczkę z serii "Mamoko", a konkretnie "Mamoko na litery", wydawnictwo "Dwiesiostry". Moja córka uwielbia litery stąd ten pomysł. Ponadto zostały juz zakupione farby temperowe, 0,5 litra, kilka kolorów - będzie od dziadka. Niech nikt nie pozwoli sobie wmówić, że pędzelek i farby dla trzylatki to za wcześnie!! To bardzo dobry czas na kreatywne zabawy, a malowanie na pewno do nich należy. Farby do malowania palcami - polecam! Teraz zamierzam się na zestaw filmów DVD "Było sobie życie", bo sama pamiętam z dzieciństwa, ze w bardzo przystępnej formie przedstawione zostały procesy, zachodzace w ludzkim organizmie. A dzieci w tym wieku chcą poznawać świat, uczyć się.
Na Gwiazdkę dostała układankę quercetti - kolorowe gwoździki, które wkłada się w tablicę dziurkowaną. Lubiłaby, gdyby nie matka, która codziennie wymyśla nowe zabawy :-)

Być matką...
 
Myślę, że fajnym pomysłem jest też ciastolina. Można stworzyć z niej ciekawe wzory, a foremki w przeróżnych kształtach pomogą dziecku stworzyć coś ciekawego. A poza tym to też niezła zabawa dla dorosłych. ;)
 
Dla 3-letniego dziecka rowerek trójkołowy? Raczej dla 2-latka, w wieku 3-3,5 dziecko może już na zwykłym jeździć. Ja planuje młodemu kupić na wiosnę :)
zestawy ciastoliny to też chyba dobry pomysł, bo większośc dzieciaków je uwielbia.
 
Ostatnia edycja:
reklama
A może po prostu zorganizować Małej wycieczkę. Jest teraz tyle fajnych i ciekawych miejsc dla dzieci. Taka wycieczka może być niezapomnianym przeżyciem dla dziecka.
 
Do góry