reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Co nam w duszy gra :-)

A u mnie dziś ta płyta leci w kółko (wczoraj zakupiona :)):
‪Once Soundtrack - Falling Slowly‬‏ - YouTube

Dobrze, że Męża nie ma, bo by mnie prześwięcił - nie znosi puszczania płyt w kółko ;)
Ewa też lubię posłuchać coś w kółko - nawet jeden utwór do 30 razy :D, za to nie cierpię jak mąż "przesłuchanie" płyty robi w 5 min, puszczając każdej tylko po kawałku, nawet te co on lubi, to tak jakby usiąść do oglądania 5 filmów na raz i klikać co chwilę na następny... no ale nie zaśmiecam wątku
 
reklama
o lykke li.. hehehe pamiętacie jak mówiłam że chciałabym skoczyć przed porodem na koncert 20 listopada do Łodzi bo mam wejściówki? No właśnie na jej koncert, ale Miki i bez tak długiej podróży pośpieszył się :)

[video=youtube;kvL5Pm5SaOo]http://www.youtube.com/watch?v=kvL5Pm5SaOo&feature=related[/video] ja lubię ten kawałek
 
Pamiętacie ???

[video=youtube;5mqs8E6yK0k]http://www.youtube.com/watch?v=5mqs8E6yK0k&feature=related[/video]
 
Szczerze powiedziawszy dopiero teraz, jak nie ma m w domu przeleciałam ten wątek.
Elena to jest świetny kawałek transu!
Moscow, today and tomorrow - YouTube

I ten Timati też fajny, nie znałam go.
Uwielbiam Tiesto i jego miksy
Obowiązkowo oczywiście Traffic DJ Tiësto-Traffic - YouTube

Gladiator Techno Remix - YouTube

ATB i ecstasy ATB - Ecstasy (Official Video HD) - YouTube
I to
Scotty - The Black Pearl (Dave Darell Remix Edit) - YouTube

Uwielbiam wszelkie techno przeróbki i wzmocnienia starych przebojów. Dobre covery dla mnie w cenie.


Ze starszych nie mogłoby zabraknąć tego Depeche Mode - Enjoy The Silence - YouTube
I tego
Depeche Mode - Somebody (letras) - YouTube

A z jeszcze starszych nie mogę pominąć
Boney M : Rivers of Babylon - YouTube
tego
Boney M Hooray! Hooray! - YouTube
tego
Boney M-Brown Girl in the Ring - YouTube
i tego
Sun of Jamaica - Saragossa Band - YouTube
 
reklama
Do góry