reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Codzienne rozmowy Samotnych rodziców

Kropelka to zapraszam do Nas, u mnie 30 stopni na termometrze,a ja jeszcze kotlety smarze
po obiedzie chyba podjedziemy nad zalew po spacerowac, woda sie nie nadaje do wejscia,ale bedzie chlodny wiaterek tak mysle
 
reklama
emilka87 kryzysy nadchodzą to nieuniknione ale musisz się uprzeć i myśleć tylko o tym jaki to on zły...pomaga:tak: Co z tego że u mnie baran w PL jak dziecko ma gdzieś :wściekła/y: Głowa do góry nie warto sie stresować :tak:

Aaaa martttika jaką ma fajną pogodę na chrzest Fifiego a to fuksiara :-D

A u nas gorąco aż sie nie chce na dwór wychodzić, mała strzaskana na murzyna nawet nie wiem kiedy bo cały czas w cieniu przecież jest :-D
 
czesc dziewczyny.oj dawno nie pisalam, ale tak jakos,rak brak ,Mala mi sie wkoncu rozbiegala i wlazi ,biega ,gdzie sie da.U mnie tez 8 stopni i deszcz,brrr.. fajnie macie wPl.A ja3 dzien udupiona siedze w domu ,boleje ,zmlodato tylko po male zakupy i do domu..
Ja mis-co tamu ciebie?Ja juz panu G podziekowalam za znajomosc ,ale uparcie odzywa sie co 2-3 tyg. no coz
 
emilka, nie myśl o jakimś durniu,który ma wszystko gdzieś:no:, teraz najwżniejsza jesteś Ty i Twój maluch:tak::tak:, masz dla kogo żyć dziewczyno, głowa do góry:tak::-), a on kiedyś gorzko pożałuje tego co starcił:tak::tak:

inamorate, wiatr też opala, a skórka takich maluszków łapie słońce w piorunującym tempie:tak:

iwona, to jakiś napalony adorator:-D:-D, może warto mu dać szansę:confused:

u nas też dziś żar leje się z nieba, byłyśmy dziś z dziadkami na wycieczce w egzotarium, Martyśka zachwycona zwierzątkami, chłonęła jak gąbka wodę:-D:-), wyjść nie chciała, a najlepiej została by z żółwikami:-D:tak:
 
mozi mowiesz woda sie nie andaje do wejscia??

hmm... trzeba to bylo dzis ludzia nad woda powiedziec, sporo osob sie kapalo. u nas dziewcyzny tez wchodizly do wody...

my oczywiscie rowerki zalicyzlismy .... dziewczyny zachwycone:)

my az popalone, dzieci mocno smarowane ale tez czerwone troszke...

aga u nas w egzotarium tez fajnie ejst:) zolwie spokojnie podchodza do dzieci:-D

moja mloda padla zaraz po powrocie, a ja siedze i zastanawiam sie czy tona balsamu mi wystarczy... matko jak mnie spieklo
 
emilka pepowina 2 naczyniowa tzn ze sklada sie z 2 tetnic aprawidlowa powinna skladac sie z 3 przez taka 2 naczyniowa dostaje sie mniej krwi i tych wszystkich wartosci odzywczych do dzieciatka i dlatego takie ktore maja tylko 2 tetnice rodza sie troche mniejsze i lzejsze a moj skarbus jest wyjatkiem od tej reguly :-D


ja tez bylam dzisiaj troche nad woda zjadlam kielbahe z grilla i miesko mniam :-D:-D nie siedzialam dlugo bo strasznie goraco siedziec z takim brzuchem pomimo tego ze w cieniu ale i tak bylo fajnie :-Da ludzi jak mrowek :szok: i tez sporo sie kapalo :-D ja tez nie moglam sobie podarowac i zamoczylam stope do kostek brrr zimna woda ale przyjemnie :-D:-D:-D
 
raczkowa my 2 dni grilowalismy i ja grili mam dosyc na jakis czas...
podziwiam kobietkiz brzuchami w taka pogode... u mnie na szczescie poczatek ciazy to bylo lato...
ja odpoczywam... jak milo i cicho....
 
hej ja już po chrzcinach :-) wszystko było ok :)
inamorate pogoda piękna, ale dla małego było aż za gorąco:szok:
jutro Wam opiszę więcej, bo dziś już padam :-(
 
reklama
martttika, super,że "wypedzanie diabełaka" tak Wam się udało:-)

ollka, zrób sobie okłady z kefiru, rewelacja na spieczoną skóre:tak:

jak widać sezon grilowy ruszył pełną parą:-D:cool2:

mały quiz...kto zgadnie:
co to jest: mlet z kapuczem i jabajabaj:confused::-D:-D
 
Do góry