reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Codzienne rozmowy Samotnych rodziców

Rosi79 a to pierwszy raz słyszę o takich cudach 4w1 :-) to łyżwę się przykręca? to porób fotki i się pochwal księżniczką :tak:
 
reklama
Tez nie slyszlam 4 w 1, ale fajne i ekonomiczne, nie trzeba kilku rzeczy kupowac

a ja dzis jakas wymeczona, wczesniej bylo ok,ale jak wrocilismy z rehabilitacji to juz padlam,
dziadek odrabia z mloda lekcje,bo chce z nim dzis,a ja moze napisze jedno pismo i moze poczytam ksiazke
na nic innego nie mam sily juz dzis, aby do piatku do 15 i weekand :-D
 
Rosi79 fajne i twoja już daje na tym radę??? podziwiam moja gwiazda zaraz by się połamała, ale może na urodzinki ma we wrześniu pomyślę
 
tam,daje,nogi sie rozjeżdżajo ale ona nie zraza sie i chce jesce i jesce.I smieje sie ze nogi uciekaja ale przy pingwinie to fajnie jej wychodzi:)

wstawilam foty:))
 
A ja sie zastanawiam nad zapisaniem młodej na taniec nowoczesny, zajecia zaczely sie teraz w lutym, niedaleko nas w fitness, koszt 60 zl miesiac
 
Witajcie! Chciałam wam tylko napisać, że podczytuję Wasz wątek i dziękuję, bo ładujecie akumulatory i napawacie optymizmem :) POzdrawiam!
 
reklama
Mozi warto spróbować ruch to dobre dla dzieci teraz to siedzą przed tv i komputerami a teraz też taniec modny jest tych programów a 60 zł teraz to jedne zakupy. Ja myślę małego za kilka lat wysłać na jakieś walki ale ostatnio u nie w mieście chłopak na ćwiczeniach uszkodził kręgosłup, paraliż 4-kończynowy szoook :-(
No ale człowiek z domu w wannie się poślizgnie nie ma co przesadzać, a mój musi iść między chłopców bo tylko z 2 babami siedzi.
poziomkowa po co takie smęty czytać lepiej męża przytul :-)
 
Do góry