reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Cukrzyca ciążowa? Heparyna?

Cukry w ciąży po 1 h wynik powinien być do 140 Ty masz 204 . To nie jest lekkie przekroczenie czyli cukrzyca . Powinnaś jeść zdrowo czyli dieta cukrzycowa i insulina. Przy ciąży cukrzycowej może odklejać się łożysko stąd pewnie heparyna + kg może powodować tworzenie się mikro zakrzepów. Hemoglobinę glikowana robi się po to żeby stwierdzić czy cukrzyca ciążowa czy juz miałaś ja przed ciążą u Ciebie wynik dobry czyli znaczy , że masz ciążowa a nie że nie masz jej w ogóle.
Ja powiem Ci tak ja straciłam bardzo wysoka ciążę i uważam , że lepiej mieć nadgorliwego lekarza który zapobiega niż takiego który zlewa. Moja rada bierz leki ale przy kolejnej wizycie po prostu zapytaj lekarza dlaczego zastrzyki na co będziesz spokojniejsza.
Na czczo do 92, Po 1h do 180 a po 2h do 153 😊 ale to nie zmienia faktu, ze 204 to wysoko. A co do reszty się zgadzam, tez straciłam wysoka ciaze i żałuje, ze nie miałam takiego nadgorliwego lekarza wcześniej...
 
reklama
Cukry w ciąży po 1 h wynik powinien być do 140 Ty masz 204 . To nie jest lekkie przekroczenie czyli cukrzyca . Powinnaś jeść zdrowo czyli dieta cukrzycowa i insulina. Przy ciąży cukrzycowej może odklejać się łożysko stąd pewnie heparyna + kg może powodować tworzenie się mikro zakrzepów. Hemoglobinę glikowana robi się po to żeby stwierdzić czy cukrzyca ciążowa czy juz miałaś ja przed ciążą u Ciebie wynik dobry czyli znaczy , że masz ciążowa a nie że nie masz jej w ogóle.
Ja powiem Ci tak ja straciłam bardzo wysoka ciążę i uważam , że lepiej mieć nadgorliwego lekarza który zapobiega niż takiego który zlewa. Moja rada bierz leki ale przy kolejnej wizycie po prostu zapytaj lekarza dlaczego zastrzyki na co będziesz spokojniejsza.

Bardzo dziękuję Tobie i wam dziewczyny. Będę się stosować. Wasze słowa dodały mi otuchy. A tak jak mówisz, zapytam Pani ginekolog następnym razem. Dziękuję bardzo 😊
 
Bardzo dziękuję Tobie i wam dziewczyny. Będę się stosować. Wasze słowa dodały mi otuchy. A tak jak mówisz, zapytam Pani ginekolog następnym razem. Dziękuję bardzo 😊
No pewnie super , że optymistzm już zagościł u Ciebie. Tłumacz to sobie tak czym jest 9 miesięcy w porównaniu do całego życia jakie Was czeka ? ,❤️ Niczym. Przetrwasz wszystko i zobaczysz jak szybko czas leci. Ps przy insulinie nie przytyjesz tak to też taki mały plusik. Wszystkiego dobrego
 
No pewnie super , że optymistzm już zagościł u Ciebie. Tłumacz to sobie tak czym jest 9 miesięcy w porównaniu do całego życia jakie Was czeka ? ,❤ Niczym. Przetrwasz wszystko i zobaczysz jak szybko czas leci. Ps przy insulinie nie przytyjesz tak to też taki mały plusik. Wszystkiego dobrego

Dziękuje Kochana 😘 😊
 
Do góry