reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Cukrzyca ciążowa ...i życie po niej

Prawda, prawda...ale czasem inaczej sie nie da. Jesli chodzi o wychowanie to wiele ksiazek sie naczytalam, blogow,wpisow,komentarzy,artkulow-to wolno,tamtego nie wolno-a zycie werufikuje. Ja uwazam, ze jako matka sama wiem co jest najlepsze i co do mojego dziecka dociera. Odnosnie komunikatu 'pospiesz sie'-jakos jak sie poeszymy to Jula spode łba spoglada na mnie i zaczyna wszystko robic 4xwolniej. Niestety zycie naprawde duzo weryfikuje...

Jasio wlasnie zjadl. A ja niedawno usnelam. Moj maz wrocil z pracy...z wypowiedzeniem. Alez mnie to rozwalilo...
 
reklama
Luca ja o tym słyszałam ale właśnie niby jak parę pierwszych minut gotuję sie osobno to niby potem już można wylać tą wodę i w nowej gotować już razem z warzywami.

No tak z tymi zakaz ani to różnie bywa. I to zależy od dziecka też. Bo na jedno cos zadziala A na inne już nie

Margo A co z tym wypowiedZeniem? Co się stało ?
 
Margo prawda życie wszystko weryfikuje ale dobrze np wiedzieć. Bardzo mi się to podoba i wiem ze trzeba się tego uczyć to tak jak koleżanka nie chciała żeby jej dziecko krzyczało to mówiła nie że nie krzycz tylko ze mamusie głową boli i np pobawimy się w ciszę czy jakoś tak :-)
Kurcze co Ty piszesz jak to wypowiedzenie? Jeny niech te złe rzeczy już się skończą. Przykro mi bardzo :-(
 
A co daje ta siatka do owoców dziewczyny? Po co się te owoce do niej wkłada?

Co do tego mięsa to z tego co ja słyszałam to nie gotuje się z warzywami właśnie dlatego, że uwalniają się wszystkie toksyny, hormony, antybiotyki itd. Dlatego dla dzieci wywary tylko z warzyw. Ja też słyszałam, że to wszystko wypłukuje się dopóki mięso nie będzie dobrze podgotowane i dlatego żeby nie mieszać nawet jak najpierw trochę się podgotuje osobno. Ale nie wiem czy to prawda bo to mi koleżanka mówiła a z niej żaden ekspert :)

Margo o jejku, co się stało że z wypowiedzeniem mąż wrócił? Mam nadzieję, że szybko znajdzie coś nowego.
 
Natka ta siatka to coś jak smoczek z którego dziecko wysysa sobie tego owocna a nie ma możliwości zeby sobie kawałek tego owocna odgryzlo i więc się nie zakrztusi
 
reklama
Do góry