reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Cukrzyca ciążowa ...i życie po niej

reklama
Wczoraj miałam 89 , 122, 107, 97 myślę ze nie jest tak źle

Moim zdaniem bardzo dobre wyniki ja zauważyłam ze chleb żytni trochę mi podbija rano 152 to w ogóle jakiś wyczyn, a dziś po kolacji 133 muszę spróbować jeść może jedna kromkę chrupkiego i jedna tego żytniego, albo spróbuje kupić jakiś inny ten żytni sama już nie wiem. Tym żytnim to mam wrażenie, Że się chociaż lekko zapcham a po tych chrupkich będę zaraz znowu głodna. Muszę coś pokombinować z tym chlebem i poobserwować jaki będzie.
 
I dzisiaj zjadłam to samo o tej samej porze wstałam trochę wcześniej i 92 a spisuje ten pierwszy wynik i bądź tu mądry. Mam wrażenie ze jak wyniki są między 80 pare a 90 pare to tak naprawdę jeden wynik jest. Margines błędu ten jakiś jest w takich urządzeniach .
 
Kurcze jakie wy parówki jecie? Ja juz po porodzie ale cala ciaze parowki wogule mi nie podniosły cukru. Ja jadlam sokolikiz jedna kromka chleba i warzywami jako posilek ktory raczej wogule nie podnosi cukru czyli tzw ratunkowy jak glodna mocno bylam a cukier byl jeszcze podwyzszony
D

dzisiaj na czczo 88 po śniadaniu 136 ale to parówkę zjadłam a po niej tak mam ale taką ochotę miałam że zjadłam heh po obiedzie 114 po kolacji 108[emoji846]
 
Chrupki to bardzo przetworzony chlebnie jedz go tylko znajdz lepsze pieczywo ja jadlam chleb graham on najmniej podnosil cukier
Moim zdaniem bardzo dobre wyniki ja zauważyłam ze chleb żytni trochę mi podbija rano 152 to w ogóle jakiś wyczyn, a dziś po kolacji 133 muszę spróbować jeść może jedna kromkę chrupkiego i jedna tego żytniego, albo spróbuje kupić jakiś inny ten żytni sama już nie wiem. Tym żytnim to mam wrażenie, Że się chociaż lekko zapcham a po tych chrupkich będę zaraz znowu głodna. Muszę coś pokombinować z tym chlebem i poobserwować jaki będzie.
 
Kurcze jakie wy parówki jecie? Ja juz po porodzie ale cala ciaze parowki wogule mi nie podniosły cukru. Ja jadlam sokolikiz jedna kromka chleba i warzywami jako posilek ktory raczej wogule nie podnosi cukru czyli tzw ratunkowy jak glodna mocno bylam a cukier byl jeszcze podwyzszony
Ja jem berlinki i podniosło nie ponad normę ale zawsze jest wyzszy
 
Berlinki maja malo mi3sa wiecej dodatkow spróbujcie sokoliki lub Tarczyński sklady czytajcie zeby mięsa bylo ponad 90% ale w cukrzycy ciazawej niestety reguly nie ma jednej podniesie cukier drugiej nie
Dokladnie czasami jem to samo a cukier znacząco się różni. Dzisiaj jeszcze ketony w moczu mam mimo ze naprawdę sporo jem ze już nic mi się nie chce. Aż w szoku jestem
 
A jak myślicie zjadłam kolacje o 21. I teraz myśle czy zjeść o 24 kanapki i nie jeść już nad ranem , czy lepiej o 1-2 zjeść ? Sama już nie wiem jak kombinować i o której wstawać. Zauważyłam ze jak wstanę o 7 a o 7.20 to różne te cukry i sama już nie wiem co robić.
 
reklama
A jak myślicie zjadłam kolacje o 21. I teraz myśle czy zjeść o 24 kanapki i nie jeść już nad ranem , czy lepiej o 1-2 zjeść ? Sama już nie wiem jak kombinować i o której wstawać. Zauważyłam ze jak wstanę o 7 a o 7.20 to różne te cukry i sama już nie wiem co robić.

Hmm może musisz metoda prób i błędów spróbować. Może spróbuj po prostu zjeść o tej 24 i zobaczyć jak to rano będzie wyglądać.
 
Do góry