reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Cukrzyca ciążowa ...i życie po niej

AgMich zobaczysz bedzie dobrze, cc nie jest takie straszne. Ciesze sie ze z Twojim malenstwem jest ok.Pozdrawiam i trzymam kciuki za cc
 
reklama
Dziękuje Wam za wsparcie! Najchętniej zabrałabym Was wszystkie na porodówkę!:-D Dzisiaj pół nocy nie spałam nie wiem czy ze strachu czy ze szczęście, że to już. Dzisiaj rano 81.:tak:

Hidi po jakim czasie wstałaś? Mój gin powiedział wczoraj, że u nas w szpitalu każą wstawać po 6h:szok:

Iza o ósmej rano mam być już na IP. Mój gin ma przyjechać i ciąć jak najwcześniej żebym mogła wrócić do domu na świeta. Jak wszystko będzie dobrze to wyjdę w Wigilię. :-D

Monia a Ty w Warszawie? Czy jednak nie pojechałaś?
 
Ostatnia edycja:
Ja kofana jednak zostaje....
mam jakies przeczucie ,ze moze jeszcze przed swietami cos sie zdarzy:-)
nie jestem pewna ale chyba czop mi powoli odchodzi.....wiec jednak wole siedziec w domu na swieta...
 
witajcie


ja znów umieram ciśnienie 70/40 tętno 110!!!!!!!!!!!1:szok::szok::szok::szok: serducho mi wyskoczy

a cukier swoje:no::no::no:

nocka ciężka nie wiem czy to po lekach czy jak koło 10 będe do gina dzwoniła a dziś o 16.20 usg

już mam stresika:-(

słodkości
 
czesc dziewczyny,
no AgMich to teraz twoja kolej a ja myslalam ze moja, ale ja zaraz po tobie bo mam cc we wtorek w poniedzialek mam sie polozyc zrobia badania, wiem co czujesz ja juz nie moge spac od wtorku od wizyty jak mi lekarz umowil termin, trzymam kciuki za ciebie bedzie ok:))
 
reklama
Do góry