reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Cukrzyca ciążowa ...i życie po niej

Asmi trzymam kciuki, na pewno będzie wszystko dobrze, lekarze wiedzą co robią.

Fogia - super, że wyniki się poprawiły, jeszcze lepiej , że masz kogoś kto doradzi:))) myślę, że jak wyniki dobre to diabetolog nic nie powie

Agula świetnie, że chrzciny się udały, a dzieciaczki w garniturach - rewelacja wyglądają
 
reklama
Dziewczynki moje kochane życzę Wam

W Nowym Roku wszystko co rozsypane niech sie Wam ułoży, co zakręcone niech sie wyprostuje. To co trudne niech znajdzie rozwiązanie, a to co przykre niech istnieć przestanie.






 
Hej!

Samych szczęśliwych, dobrych, ciepłych i pogodnych dni w nadchodzącym 2011 roku, mnóstwa okazji do radości- tych drobnych, tych większych i tych całkiem sporych, zdrówka, pieniążków i czego tylko sobie życzycie!
:-D
 
dziewczyny w nowym roku życzę wam aby wszystkie małe i te duże życzenia się spełniły, zdrówka, wszelkiej pomyślności oraz mnóstwo mnóstwo miłości :-)
 
Kochane słodziaki!!! Życzę Wam i sobie w Nadchodzącym Nowym Roku dużo zdrówka dla Naszych kochanych szczęść i sił dla nas by przetrwać te cudne i te mniej cudne chwile. Nierozpakowanym szczęśliwego finiszu!!
 
i ja tez ...

Życzę wam by każda podjęta przez Was decyzja w Nowym Roku okazała się dobra, byście niczego nie żałowali, by zawsze był przy was ktoś bliski, by znalazła się osoba która
co najmniej raz w tygodniu uświadomi wam jacy jesteście wyjątkowi, cudowni i kochani :))). Życzę Wam sylwestrowej zabawy do rana, strzelającego szampana, bąbelków w głowie i zmęczonych stóp po przetańczonej nocy !!! Życzę wam niegasnącej nadziei, spełniania marzeń i odwagi w dążeniu do wyznaczonego celu.
 
Święta święta i po świętach ....

Dziewczyny Niko przed chwilką zrobił mi taka zieloną kupę że szok !!!!! chyba go brzuszek bolał bo był marudny ..pomasowałam i taka zielona kupe walnął ....teraz zasnął.......... juz tak piersia nie karmię bo nie mam wczoraj jadł moje mleczko i teraz będę mu dawać ......... czy to może być od jedzenia mojego ?? Może coś zjadłam ..w sumie jednego piegora z kapusta i grzybkami :/ więc może to po tym ...........zobaczę jaka będzie następna tylko że on mi robi kupę co 2 dzień to jest normalne?? .....Druga sprawa ile wasze 2 miesięczne maluszki wypijają lub wypijały mleczka ?? Niko to różnie 100 -120 ..ale ostatnio to zaczął mało jeść nawet 60 ml pożniej zje wiecej ale czasem to 60-90 i ma dość ....na kontroli wagi przybiera prawidłowo ....ale teraz czasem tak mało zjada .....

Poza tym S 4 wyjeżdża juz ..szybko zleciało znowu sami zostaniemy .......ale tym razem tylko na 2,5 miesiąca więc nie aż tak źle :(:(.... a co u was dziewczyny>>????Dawno regularnie nie czytałam jak jest S to nie ma kiedy ......:):):) łapiemy każdą chwilkę razem ...
 
reklama
Dobry wieczor!
Wsszystkiego najlepszego w Nowym Roku! Dla rozpakowanych pociechy z Maluchow i aby byly grzeczniutkie i ladnie sie rozwijaly, dla nierozpakowanych niskich cukrow :)

Agula zielona kupka moze byc jeszcze kiedy dziecko zmarznie, szczegolnie w nocy. U Filipa generalnie zielone kupy sa tylko i wylacznie wtedy, kiedy zastane go nad ranem rozkopanego i 'ochlodzonego'. Wiem, ze na necie o tym nie pisza i polozne tez raczej nie mowia. Jest to 'ludowa madrosc' ale w naszym przypadku jest to prawda. Wydaje mi sie, ze zjedzona przez Ciebie ilosc kapusty i grzybkow nie powinna miec wplywu, tak samo jak niewielka ilosc grochowki np :)

Najwazniejsze, aby nie bylo sluzu w kupce i obserwuj ja. Co do ilosci kupek to Filip na moim mleku robil jedna kupe na ok. 5 dni wiec jedna co dwa dni jest jak najbardziej w normie (oczywiscie jesli nie ma zaparc). Teraz kiedy jest na modyfikowanym i zjada sporo innych rzeczy to robi 2-3 dziennie (od niedawna, bo jakies 2tyg temu robil jedna dziennie).

Niestety nie pamietam ile Filip mleczka zjadal ale pamietam, ze tez mial okres gdy jadl mniej. Nikus nie jest czesciej glodny? No i jesli prawidlowo przybiera to nie ma sie czym martwic :)


A ja skonam normalnie! Mam net taki ze glowa boli (ten co w Strzalowie ;p) i nawet mebli do kuchni nie moge porzadnie poogladac bo jedna strona laduje mi sie 10min.
Mysmy sie przeprowadzili w koncu, o czym juz wspominalam. Przez tydzien po
 
Do góry