reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Cykl a ciąża

reklama
Rozwiązanie
Hym, a ile czasu od łyżeczkowania? Mialas chyba kontrole po zabiegu, to chyba już w tedy były by powikłania. A może to krwiak maly, a może wszystko jest ok
Łyżeczkowanie miałam robione pod koniec sierpnia 17r. Ale może to tez ma związek z tym ze powinnam po takim zabiegu odczekać jakiś czas aż wszystko dojdzie do siebie a już na początku września miałam pobierane wycinki z szyjki.
W dni płodne, ale kiedy je masz to nie wiemy :) U każdej występują inaczej :)
Są dostępne paski owulacyjne, którymi możesz sprawdzać kiedy występuje :) Ewentualnie obserwować śluz :)
 
Najdokładniej można wyznaczyć owulację mając monitoring cyklu u lekarza. Najbardziej wiarygodna metoda bo te testy i nawet zmiany w organizmie nie zawsze są w 100 procentach pewne. Chyba, że masz bardzo regularne cykle to wtedy można łatwo samemu obliczyć :)
 
Wiadomo lekarz najlepiej oceni stan i kiedy nadejdzie. Wlasnie te kalendarzyki internetowe czy te paski jakoś niezbyt mnie przekonują.
Ja zawsze miałam regularne, ale ostatnio cos zaczęło fiziowac i raz pare dni wczesniej raz pare dni później
 
@andziaa1712 może teraz masz inne objawy - część kobiet nie czuje owulacji. Jeśli owulacja rzeczywiście zanikła, nie dojdzie do zapłodnienia. Ale nic nie jest stracone, potrzebujesz po prostu leczenia. Radziłabym być pod opieką dobrego gina, który specjalizuje się w leczeniu obniżonej płodności. Powodzenia!
 
reklama
reklama
@andziaa1712 może teraz masz inne objawy - część kobiet nie czuje owulacji. Jeśli owulacja rzeczywiście zanikła, nie dojdzie do zapłodnienia. Ale nic nie jest stracone, potrzebujesz po prostu leczenia. Radziłabym być pod opieką dobrego gina, który specjalizuje się w leczeniu obniżonej płodności. Powodzenia!
Zastanawia mnie jeszcze jedna rzecz, 8 dc pojawiła sie zmiana na prawym jajniku ale według lekarza to za wcześnie na pęcherzyk owulacyjny?? Wiec co to może być?
 
Do góry