reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czas dla mamy

Laparada fajny temat:-)
Ja się smaruję zwykłym balsamem nawilżającym teraz ma zapach kokosowo-waniliowy firma Venus. Na razie nie ma zadnych rozstepow poki co...odpukać:-D
Za to mały cellulit ale tego diabelstwa to się niczym nie usunie :-D
Brzuszek smaruje oliwką bambino dla dzieci.
 
reklama
o celulit to i ja teraz mam
wczesniej tez mialam ale stosowałam loreala kremy i mi pomagały, choć masz rację mówiąc, że to cholerstwo tylko pozornie znika

teraz trochę się boję tego loreala:zawstydzona/y:
 
Ja podczas pierwszej ciazy uzywalam kremu Zajka mamama(Zaja) i oliwki J&J Baby i nie mialam ani jedenego rozstepu. Jestem zadowolona i polecam. Teraz tez uzywam tego zestawu. Do brzusia, pupy, biustu i gdzie sie da. A co do antycellulitowych kremow-teraz wole nie uzywac.
 
ja też teraz używam ziajki mamama, a oliwki J&J przestałam bo mi wysuszała skórę.
Co do rozstępów to zwykle zależy dużo od organizmu, moja siostra bliźniaczka wydawała fortuny na różne kremy (mustelli też używała) i była z nich bardzo zadowolona aż do 8 miesiąca bo później jej wylazły rozstępy a wcale jakoś bardzo dużo nie przytyła bo ok 14 kg
 
w pierwszej ciąży używałam głównie musteli, (najpierw flisanu, ale jest bardzo tłusty i brudził mi ubrania, więc nie polecam). Rozstępy mi żadne nie zostały , a przytyłam jakoś 17 kg.

Teraz kupiłam sobie ziajkę i będę się jej trzymać. Szczególnie ważny wydaje mi się obecnie krem do biustu, skóra jest bardziej wrażliwa niż na brzuszku.

Ach, i kupiłam sobie krem do twarzy Perfecty PerectaMama na przebarwienia, bo jak byłam w ciąży z Emisią to już w 4 miesiącu (kwietniu) zrobiła mi się na twarzy ostuda i wyglądałam jak biedronka w kropki ;) pomimo tego, że nie opalałam się wcale. Przebarwienia zniknęły same , ale był to długotrwały proces, dopiero jak córa miała roczek ślady zniknęły.

Wydaje mi się , że nie ma sensu przepłacać i ziajka czy perfecta mama w zupełności wystarczą. A swoją drogą jeśli ktoś ma predyspozycje to i tak rozstępów nie uniknie.
 
Hejka - ja osobiście nie miałam akiego problemu , jednak przytrafiło się to mojej siostrze.Również wyjęła go jak dowiedziała się że jest w ciąży ,ale niestety brzunio był dość spory i wszytko się rozeszło.Została jej dość nieładna blizna.Także działaj póki wcześnie - może uda się zapobiec bliźnie.Życzę POWODZONKA

Anka
 
Ja też nie mam takiego problemu...
mój brzuszek jeszcze nie jest zbyt duży... no ale kolczyk noszę do tej pory i nic mi się nie dzieje.... zamierzam nosić kolczyk do kiedy będę mogła... :tak:

a Twój brzuszek się zagoił?? mam nadzieję że tak...
a jak co to może niech C rodzice wyślą rivanol w proszku albo w tabletkach...
nie jest to ciężkie i w zwykłej kopercie dojdzie bez problemu
 
Ja się smaruję zwykłym balsamem nawilżającym teraz ma zapach kokosowo-waniliowy firma Venus. Na razie nie ma zadnych rozstepow poki co...odpukać:-D
ja tez na razie smaruje sie zwyklym balsamem nawilzajacym Venus ale awokado (pomaranczowa buteleczka) :tak: jakos ten zapach mnie nie drazni.
 
Ja mam pytanie co do balsamów brązujących. Są jakies przeciwskazania w ciąży?? Ja uzywam Johnson Holiday Skin. Myslicie ze mozna? Bo biala bede jak mąka jak upały przyjdą:-D
 
reklama
Ja mam pytanie co do balsamów brązujących. Są jakies przeciwskazania w ciąży?? Ja uzywam Johnson Holiday Skin. Myslicie ze mozna? Bo biala bede jak mąka jak upały przyjdą:-D

ja uzywam Dave i jakos nie wyskakuja mi zadne plamy ani nic wesele mam 10 czerwca i nie chce jako jedyna swiecic swoja bladoscia brzuszka staram sie nei smarowac albo minimalnie zeby nie było odznaczenia a tak to bede i o ;P słyszalam tylko ze wit A jest nie sprzyjająca ciazy wiec przed zakupem wczytałam sie w skład
 
Do góry