reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czas dla mamy

Ja również od początku stosuję oliwkę Bambino. Kompletnie nic mi po niej nie ma więc po co mam zmieniac.
 
reklama
Ja na rozstepy jeszcze nic nie stosuje, z kosmetykow to jedynie moge polecic krem do twarzy Perfecta mama przeciw przebarwienia hormonalnym, super sie wchlania i ogolnie jest fajny.
 
mi J&J zatykała pory czy coś, bo miałam taką dziwną krostkowatą wysypkę, choć tylko w najwrażliwszych miejscach. małą tez uczulała... ale my alergiczki jesteśmy :)
 
A ja na razie stosuję tylko oliwkę Hipp - polecam, jest bardzo dobra, jesli dużo się nie nałozy to szybko się wchłania, nie jest to oliwka w żelu (J&J tez mi wysuszała skórę) tylko zwykła oliwka. Zastanawiam się jeszcze nad zakupem Ziajki, ale nie było jej ostatnio w rossmanie. Rozważam między ziajką a mustelą.:tak:
 
a u mnie z cera bardzo roznie. czasem mam gladziutka bez najmniejszej plamnki a raz mi krostki powyskakuja i taka jakby skora zaczerwieniona. do tego kilka krostek mi wyskoczylo na dekolcie a do tej pory nigdy ich tam jeszcze nie bylo ;-)
 
Hehe, wiem że cena jest różna, ale najważniejsze żeby kosmetyk był skuteczny :tak: a o tym to już każda z nas dowie się pod koniec ciąży i po porodzie ;-) tak czy inaczej lepiej pomagać skórze i czymś się smarować, niż nic nie robić w tym kierunku - ja mimo szczupłej sylwetki mam skłonności do rozstępów, więc smaruję się na razie oliwką ile wlezie :-D
 
racja. każdej z nas pasuje jednak co innego.
ja używam musteli, i jestem bardzo zadowolona. tylko należy wziąć pod uwagę, że ja w ogóle nie przytyłam praktycznie i dopiero 2 dni temu coś mój brzusio się ruszył w górę i coś tam zaczyna być widać...

z kolei oliwki nie mogę w ogóle, bo niestety wysusza mi skórę...:-p
 
ja stosuje balsam przeciw rozstepom przeznaczony dla przyszlych mamus PALMER'S z maslem kakaowym, witamina E, klagenem i elastyna, balsam jest "bezzapachowy" a smierdzi tak, ze tylko sie smaruje i szybko zakladam pidzamke, zeby tego nie czuc, do tego jak juz wiem, ze nie zniose zapachu tego bezzapachowego balsamu ;) stosuje MAMA BEE firmy BURT'S BEES z maslem kakaowym i witamina E.
 
reklama
Aga masz dużo szczęścia, bo w stanach jest dużo dobrych preparatów, których ceny są w normie, a w polsce kosztują krocie!

zbieraj zamówienie i będziesz nam tu wysyłać ;-)
 
Do góry