reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czas dla mamy

Dziewczyny powiedzcie mi, czy można stosować samoopalacz w ciąży? Gorąco jest, chciałoby się kawałek nogi pokazać, a tu taka bielizna, że aż świeci!

ja stosuje balsam brazujacy DAVE jest delikatny i jak narazie nie dzieje sie nic oczywiscie brzuszka nie masuje bo w sumie nie musi byc opalony bo przeciez zakryty jest :) za to nozki raczki i dekold juz ladne zbrazowiały :) moze do lipca bede miala "naturalna" opalenizna ;-) heheheh
napewno to zdrowsze niz solarium :D:p
 
reklama
Ja właśnie też mam balsam Dave, ale nie jestem pewna, czy można coś takiego stosować... Też chciałam sobie tym zrobić tylko wystające części ciała.
Mnie słońce nie opala, więc jak się czymś nie wysmaruję, to będę biała całe lato :baffled:
 
Royanna - mi po tych przebarwieniach dermatolog zakazała się opalać, przynajmniej dopóki one kompletnie nie znikną. Przez dwa sezony chodziłam blada jak ściana (smarować blokerami kazała mi nawet w kwietniu przy jakimkolwiek słońcu). Przeczekałam jakoś i teraz nic... :)
Teraz troszkę poopalałam buzię i jest dobrze , póki co nic nie wyskakuje, ale po kazdym słońcu zerkam z obawą w lustro :-(
 
A ja niezmiennie polecam produkty Pharmaceris M - bardzo fajne kosmetyki do pielęgnacji biustu, na brzuszek z kwasem foliowym, na rozstępy, pianka do higieny intymnej itp. Ceny przystępne i miłe w użyciu.
 
ja rozstępy miałam już wcześniej na biuście, bo zawsze miałam dosyć duży, nowych na razie nie widzę. A na brzuchu też miałam parę na boczkach od częstej zmiany wagi, ale nie wyglądają one tak strasznie, przyzwyczaiłam się do nich.
 
eh a ja dzis zobaczylam ze zaczynaja mi sie rozstepy :( eh

Kasiu, jak się dopiero zaczynają to jeszcze mozna z nimi cos zrobić bo jak zmienią kolor z czerwonego na biały to już będzie ciężko. Wybieraj kosmetyki tylko dla kobiet w ciąży bo inne mogą zawierać nieporządane składniki. Ja już od miesiąca stosuję kosmetylki dla ciężarnych chociaż brzuszek jest matultki ale mam nadzieję, że uniknę przez to późniejszych rozczarowań ;o)
 
ja od początku stosowałam taki krem dla dzieci j&j w fioletowym opakowaniu (nie pamiętam nazwy)... a teraz od 4 miesiąca już mustela... choć też mam niewielki brzuszek, to staram się dbać, bo niestety mam predyspozycje do rozstępów :shocked2:
 
reklama
Ja używam serii Rossmanna Babydream. Mam krem do pielęgnacji piersi (przynosi wielką ulgę gdy bolą), olejek przeciw rozstępom i płyn do kąpieli. Te kosmetyki nie zawierają barwników, konserwantów i oleju mineralnego. Jestem z nich baaaardzo zadowolona. Cała seria ma świetne opinie na wizaz.pl.
 
Do góry