reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czas dla mamy

Przebarwienia... mam od kilku lat, w ciąży oczywiście sytuacja się pogorszyła. Przetestowałam kilkanaście kremów- nic nie dały. Nie wierzę w cud zniknięcia po ciąży, więc czeka mnie Cosmelan - maska + krem = 1000 zł !! Może córunia dołoży coś z becikowego... :rolleyes2:
 
reklama
Ja używam serii Rossmanna Babydream. Mam krem do pielęgnacji piersi (przynosi wielką ulgę gdy bolą), olejek przeciw rozstępom i płyn do kąpieli. Te kosmetyki nie zawierają barwników, konserwantów i oleju mineralnego. Jestem z nich baaaardzo zadowolona. Cała seria ma świetne opinie na wizaz.pl.
Ja mam z tej serii balsam do ciała i też jestem zadowolona - fajnie się wchłania, od razu przynosi ulgę, kiedy skóra jest napięta. Jedynie jego zapach mnie drażni, ale jest do przeżycia :sorry2:
 
Ktoras z Was pisala o kremie do twarzy na przebarwienia firmy Perfecta mama. Bylam w Rossmanie i jest tam cala seria Perfecta mama: do biustu, do brzucha, posladkow, ale na twarz nie. Kobieta mowi, ze nie maja do twarzy z tej serii...Widzialam zwykla perfekte dotwarzy i sama juz nie wiem co kupic:)
 
Ktoras z Was pisala o kremie do twarzy na przebarwienia firmy Perfecta mama. Bylam w Rossmanie i jest tam cala seria Perfecta mama: do biustu, do brzucha, posladkow, ale na twarz nie. Kobieta mowi, ze nie maja do twarzy z tej serii...Widzialam zwykla perfekte dotwarzy i sama juz nie wiem co kupic:)

ja mam ten krem prefecta mama do twarzy i widzialam go w tych duzych marketach(tesco,carrefurre)
 
Gosiu, a czy mozesz wkleic jakiegos linka jak on wyglada? Ja w tych marketach go nie widzialam, ale pewnie jestem slepa;)
 
ten krem jest bardzo bardzo dobry :)
choć ja póki co (mam nadzieję, że i tak zostanie) nie mam żadnych przebarwień, ale znajoma ma i chwali bardzo... z resztą widać znaczną poprawę!
 
reklama
Ja cały czas używam oliwek, bambino lub clinic.. Na razie żadnych rozstępów, ale myślę, czy by tu czegoś nie kupić. Celulit jet wystarczającą "ozdobą":-D I tu pojawia się moje pytanie! Można w ciąży używać specyfików na to cholerstwo czy nie??
 
Do góry