reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czas dla mamy

A ja jeszcze dokupiłam Ziajkę mamma mia i tą Ziajkę stosuję rano, a oliwkę wieczorem. Ziajka fajnie się wchłania, co jest dla mnie dużym plusem, a skóra po niej jest gładka i miła w dotyku :tak:

laparada a jak jest z mustelą - dobrze się wchłania? A jak z wydajnościa? Trochę kosztuje, ale jesli ma przyniesć oczekiwane rezultaty to warto zainwestować :)
Ja od początku ciązy przytyłam 3,5 kg :)

Aga ja bym chyba oszalała od takiego zapachu jak piszesz! Podziwiam! :)
 
Ostatnia edycja:
reklama
ja stosuje balsam przeciw rozstepom przeznaczony dla przyszlych mamus PALMER'S z maslem kakaowym, witamina E, klagenem i elastyna, balsam jest "bezzapachowy" a smierdzi tak, ze tylko sie smaruje i szybko zakladam pidzamke, zeby tego nie czuc, do tego jak juz wiem, ze nie zniose zapachu tego bezzapachowego balsamu ;) stosuje MAMA BEE firmy BURT'S BEES z maslem kakaowym i witamina E.

Dokladnie ten sam stosuje :-D:-D zapach koszmar ale da sie zniesc ja poprostu zawsze pozneij dam jakis zapachowy zeby nie czuc tego Palmersa ale bardzo go lubie :-) i skora taka bardziej aksamitna. Noi wsumie cena przystepna. Powiedzialabym ze jeden z tanszych balsamow w Anglii :-)
 
Ja używam musteli od miesiąca, smaruję raz dziennie brzuch i piersi i narazie jestem przy 1 opakowaniu (kupiłam na allegro 2-pak bo dużo taniej wychodzi). Krem, wchłania się średnio najlepiej zaraz po prysznicu, zapach jest też średni ale mam nadzieję, że skuteczność działania mi to wynagrodzi.
 
Aga masz dużo szczęścia, bo w stanach jest dużo dobrych preparatów, których ceny są w normie, a w polsce kosztują krocie!

zbieraj zamówienie i będziesz nam tu wysyłać ;-)

masz racje, tutaj ten akurat balsam PALMER'S to groszowe sprawy, jasne, ze sa o wiele drozsze, ale wszystkie moje kolezanki uzywaly tego balsamu i nie maja ani jednego rozstepu :) zdaje sobie sprawe, ze wazne sa tez predyspozycje genetyczne, ale niech zyje pozytywne myslenie :D

Pyszczek
Aga ja bym chyba oszalała od takiego zapachu jak piszesz! Podziwiam! :)

a wierz mi, jest za co podziwiac hahaha klaudzia potrwierdzi :D ale czego sie nie robi dla urody, wydzieramy sobie wszelkie wlosy z premedytacja zaciskajac zeby z bolu, padamy z wyczerpania na silowni, glodzimy sie, to teraz jak nie trzeba sie glodzic katuje sie smrodzikiem i wierze, ze stanie sie cud.

Klaudzia
Dokladnie ten sam stosuje :-D:-D zapach koszmar ale da sie zniesc ja poprostu zawsze pozneij dam jakis zapachowy zeby nie czuc tego Palmersa ale bardzo go lubie :biggrin2: i skora taka bardziej aksamitna. Noi wsumie cena przystepna. Powiedzialabym ze jeden z tanszych balsamow w Anglii :biggrin2:
tu rowniez to jeden z tanszych balsamow do ciala i do tego bardzo zachwalany. skora jest cudownie miekka, nawilzona, nie wiem jak w anglii, ale tutaj maja jeszcze taki gesty jak wazelina balsam w sloiczku dla kobiet w ciazy i balsam w butelce a ja uzywam lotion, jest jeszcze olejek i kilka innych produktow z maslem kakaowym. ale szczerze to wole ten smrodliwy brak zapachu niz zapach samego masla kakaowego grrrr
 
(...) moge polecic krem do twarzy Perfecta mama przeciw przebarwienia hormonalnym, super sie wchlania i ogolnie jest fajny.
Gdzie mozna go kupic?
Wiecie, ja mam takie przebarwienia od 5lat, i co roku, jak tylko slonko sie pokazuje i mnie chcoc ciut opali to mi wylaza...:-(I dostalam ich nie bedac w ciazy, ale biorac tabletki anty, jak zmienilam klimat i wyjechalam w inne otoczenie(z nadmorskiego Polskiego, w niemiecki-gorski nad rzeka). Jak mnie tam slonko opalilo to dostalam tych "uroczych"plam i tak juz mam:-(. A slonko lubie, choc juz nie tak jak kiedys, musze go unikac:baffled:
 
Klaudzia
tu rowniez to jeden z tanszych balsamow do ciala i do tego bardzo zachwalany. skora jest cudownie miekka, nawilzona, nie wiem jak w anglii, ale tutaj maja jeszcze taki gesty jak wazelina balsam w sloiczku dla kobiet w ciazy i balsam w butelce a ja uzywam lotion, jest jeszcze olejek i kilka innych produktow z maslem kakaowym. ale szczerze to wole ten smrodliwy brak zapachu niz zapach samego masla kakaowego grrrr

U mnie tez jest pelno tego. Sa jeszcze osobne na tylek i biust :) Ja akurat uzywam teraz tego w tubce. wole takie gestsze troszke niz lotion. :) I faktycznie tutaj tez bardzo polecany na rozstepy :) ja tam nie nazekam na zapach masla kakaowego bo smaruje nim ogolnie cale cialo, zeby nie czuc smrodku z tego "bezzapachowego" hehe

Gdzie mozna go kupic?
Wiecie, ja mam takie przebarwienia od 5lat, i co roku, jak tylko slonko sie pokazuje i mnie chcoc ciut opali to mi wylaza...:-(I dostalam ich nie bedac w ciazy, ale biorac tabletki anty, jak zmienilam klimat i wyjechalam w inne otoczenie(z nadmorskiego Polskiego, w niemiecki-gorski nad rzeka). Jak mnie tam slonko opalilo to dostalam tych "uroczych"plam i tak juz mam:-(. A slonko lubie, choc juz nie tak jak kiedys, musze go unikac:baffled:

Royanna mam ten sam problem, jak sie tlyko troszke opale to mam przebarwienia a dokladniej to biale plamy, wyglada to jakbym miala brak pigmentu ale zawsze w innym miejscu wyskakuja. W tym roku nie zdazylam jeszcze tak buzki opalic wiec nic jeszcze mi nie wyskoczylo, ale licze na to ze w ciazy moze mi przejdzie <naiwniak> hehe :-)
 
Kupiłam tak jak polecałyście ziajkę i jest super. Mocno nawilża i ciut natłuszcza, ale nie jak jakiś łój. Jest super, później też będę jej używać. Skóra jest po pierwszym razie świeżutka, i ładnie pachnie
 
Dziewczyny powiedzcie mi, czy można stosować samoopalacz w ciąży? Gorąco jest, chciałoby się kawałek nogi pokazać, a tu taka bielizna, że aż świeci!
 
reklama
Do góry