reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czas zaplodnienia

reklama
Nie bardzo rozumiem o co chodzi. Piszesz że masz męża, ale nie ma zbieżności partnerów? Że oglądali Cię lekarze, a mimo to masz jakieś wątpliwości?
Jeżeli termin porodu jest/był na koniec sierpnia to ostatnia miesiączka miała miejsce plus minus w połowie listopada, a do poczęcia doszło na początku grudnia, ewentualnie w ostatnich dniach listopada. Wszystko zależy ci to konkretnie oznacza koniec sierpnia.
28.08
 
W takim bądź razie miesiączka okolice 20.11 poczęcie początek grudnia.

Więc nad czym? Bo powiem ci szczerze, że strasznie pogmatwane to twoje pytanie.
W takim bądź razie miesiączka okolice 20.11 poczęcie początek grudnia.

Więc nad czym? Bo powiem ci szczerze, że strasznie pogmatwane to twoje pytanie.
W takim bądź razie miesiączka okolice 20.11 poczęcie początek grudnia.

Więc nad czym? Bo powiem ci szczerze, że strasznie pogmatwane to twoje pytanie.
Poprostu człowiek w zamknięciu ma za duzo czasu na myślenie, nawet to najbardziej absurdalne. Przez tyle lat wogole się nad tym nie zastanawialam bo było to dla mnie oczywiste. Co prawda zaszłam szybko w ciaze wtedy jeszcze chłopakiem a nie mężem
 
reklama
Nadal nic z tego nie rozumiem, no ale trudno...
W październiku zaczęłam się spotykać z moim obecnym mężem. W grudniu nie dostalam miesiączki. Urodziłam na koniec sierpnia. I wiem że fizycznie jest możliwe żebym szybciej zaszła w ciążę. Ale siedząc w domu zaczęłam wymyślać jakies głupie problemy. A ten jakoś cały czas chodzi mi po głowie. Od października nie spałam z nikim innym Ni mój mąż
 
Do góry