reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki WETERANKI - 2018 naszym rokiem !

Nuria a szczoteczkę do zębów zabrał?! Jak nie, to kibel sobie nią wyszoruj i mu oddaj [emoji16]


____________________________________
Ktoś tutaj był i był, a potem nagle zniknął i uporczywie go nie ma.
 
reklama
Nuria z niego zimny drań - badz Zimna suka

Moj brat to by mu jeszcze najebal do dupy [emoji36][emoji36]
To ci ch*j
Mieszkał u ciebie i taką czelność miał
Aż mnie trzęsie ze złości
Agnes słuchaj , ty jedz do Nurii bo wy blisko siebie mieszkacie i go wyzwij za Nas wszystkie



Nuria pamiętaj : Fortuna kołem sie toczy
A jak to mówią Włosi : prędzej czy pózniej co zostało zle zrobione przez nas - wraca
Także on za swoje zapłaci razem z mamuśka
Pan Bóg nieruchliwy ale sprawiedliwy

Poznasz tego co Cię będzie szanował, z sercem utrzymywał i z którym będziesz miała Kochana Cudowne Dziecko
Nie jesteście sobie przeznaczeni i tak jak Mania pisze tam za rogiem jest Ktoś kto Cię pokocha taką- jaką jesteś


Ty ino wpadaj do mnie na wakacje a na Facebooku jebnij posta ze na odhamienie najlepsze wczasy . Niech go gryzie w dupę z zazdrości !!!!!


16udqqmz5v3uqon5.png




inviato dal mio iPhone utilizzando Tapatalk
 
Nuria z niego zimny drań - badz Zimna suka

Moj brat to by mu jeszcze najebal do dupy [emoji36][emoji36]
To ci ch*j
Mieszkał u ciebie i taką czelność miał
Aż mnie trzęsie ze złości
Agnes słuchaj , ty jedz do Nurii bo wy blisko siebie mieszkacie i go wyzwij za Nas wszystkie



Nuria pamiętaj : Fortuna kołem sie toczy
A jak to mówią Włosi : prędzej czy pózniej co zostało zle zrobione przez nas - wraca
Także on za swoje zapłaci razem z mamuśka
Pan Bóg nieruchliwy ale sprawiedliwy

Poznasz tego co Cię będzie szanował, z sercem utrzymywał i z którym będziesz miała Kochana Cudowne Dziecko
Nie jesteście sobie przeznaczeni i tak jak Mania pisze tam za rogiem jest Ktoś kto Cię pokocha taką- jaką jesteś


Ty ino wpadaj do mnie na wakacje a na Facebooku jebnij posta ze na odhamienie najlepsze wczasy . Niech go gryzie w dupę z zazdrości !!!!!


16udqqmz5v3uqon5.png




inviato dal mio iPhone utilizzando Tapatalk

Carmen akurat Nuria mieszka na drugim końcu polski ode mnie [emoji20][emoji20][emoji20]
Ale by go strzeliło jakby zobaczył sexi fotki z gorących Włoch [emoji38][emoji38][emoji38] już to czuje [emoji1]


____________________________________
Ktoś tutaj był i był, a potem nagle zniknął i uporczywie go nie ma.
 
Ja bym wypieprzyła te meble na dwór ... chociażby po to by nie przywoływały wspomnień ...
Zabrał obrączkę ? To swoją dolę wziął, ty sprzedaj TV i konsolę w ramach zapłaty za mieszkanie ...lub za suknię i inne przygotowania - zakończone nie z Twojej winy.
Nic mu nie jesteś winna...
I proszę - chociaż wiem, że to trudne - nie pisz do niego. Zablokuj jego numer ...Nie pokazuj że Ci zależy,
Kręcę nosem - no nawet szarlatan nie odszedł by z dnia na dzień ...może ma jakąś babę ?
 
Carmen akurat Nuria mieszka na drugim końcu polski ode mnie [emoji20][emoji20][emoji20]
Ale by go strzeliło jakby zobaczył sexi fotki z gorących Włoch [emoji38][emoji38][emoji38] już to czuje [emoji1]


____________________________________
Ktoś tutaj był i był, a potem nagle zniknął i uporczywie go nie ma.

A mam fajnych kolegów singli
I szukają żony Polki [emoji16][emoji16][emoji16][emoji16]
I niech go strzela[emoji13]

A ja myślałam ze wy blisko siebie bo Nuria kiedyś pisała ze zna jakaś tam drogę która ty przejeżdżałas..


16udqqmz5v3uqon5.png




inviato dal mio iPhone utilizzando Tapatalk
 
A mam fajnych kolegów singli
I szukają żony Polki [emoji16][emoji16][emoji16][emoji16]
I niech go strzela[emoji13]

A ja myślałam ze wy blisko siebie bo Nuria kiedyś pisała ze zna jakaś tam drogę która ty przejeżdżałas..


16udqqmz5v3uqon5.png




inviato dal mio iPhone utilizzando Tapatalk

A to nie Nuria. Była jeszcze jakas dziewczyna o nicku na N niunas czy cos takiego [emoji12]
Żony Polki chcą?! To ja lecę [emoji1][emoji1][emoji1]




____________________________________
Ktoś tutaj był i był, a potem nagle zniknął i uporczywie go nie ma.
 
Ja bym wypieprzyła te meble na dwór ... chociażby po to by nie przywoływały wspomnień ...
Zabrał obrączkę ? To swoją dolę wziął, ty sprzedaj TV i konsolę w ramach zapłaty za mieszkanie ...lub za suknię i inne przygotowania - zakończone nie z Twojej winy.
Nic mu nie jesteś winna...
I proszę - chociaż wiem, że to trudne - nie pisz do niego. Zablokuj jego numer ...Nie pokazuj że Ci zależy,
Kręcę nosem - no nawet szarlatan nie odszedł by z dnia na dzień ...może ma jakąś babę ?

Wlasnie tez pomyślałam, ze albo gówniarz sie wystraszył albo kogos ma. Ale co by nie było to już niczego nie zmienia.
Nuria wiem, ze go kochasz i przyjęłabys go gdyby wrócił, ale proszę Cie, wykaż sie szacunkiem do siebie i olej go, niech spier.... [emoji58]


____________________________________
Ktoś tutaj był i był, a potem nagle zniknął i uporczywie go nie ma.
 
reklama
Agnes
Nie rozwalaj małżeństwa [emoji23][emoji23]
Ale jak któraś zainteresowana to zapraszam[emoji6]
Żarty żartami ale Włosi kochają Polki bo są wierne, dobre i kochające i umieją gotować
Mój zawsze mówi, ze na Włoszkę flondre by mnie nigdy nie zamienił


16udqqmz5v3uqon5.png




inviato dal mio iPhone utilizzando Tapatalk
 
Do góry